Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek is hívogatnak ismeretle...

Nektek is hívogatnak ismeretlen számok?

Figyelt kérdés

Középiskolában megismerkedtem egy kövér lánnyal. Folyton nevetett, hülyét csinált a másikból. Van egy fogyatékos “barátom” ő belőle is hülyét csinált ez a lányka. Mindig kérte tőlem a tl.számomat, oda adtam mindig neki, aztán egyszer ismeretlen szám hív felhívom, és tette magát, hogy férfi, olyan erős hangja volt, de mindjárt rájöttem hogy ő az.


Mindig más számról hívott. Múltkor éjjel 3:30 kor arra keltem fel, hogy rezeg a telefonom és ismeretlen szám hívott. Felvettem nem beszélt semmit. Máma megint hívott más tl.szám, már hogy nem elérhető.



Nem bántok senkit akkor miért ők bántanak engem avval? Hogy zaklatnak éjjel és ha felveszem nem beszélnek beléje semmit? Mindenki csak hülyének néz. Volt hasonló problémátok? Belőletek is csináltak hülyét?


2018. júl. 16. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
nem tudnám elképzelni hogy ki lehet az ha nem ő. Az az érzésem, hogy ő szét osztogatta a tl.számomat és így csinálnak belőlem hülyét. Nincs elképzelésem ki lehet ez a személy. Miért ennyire “útálnak engem”? Nem bantok senkinek és csak a csapásokat kapom.
2018. júl. 16. 18:44
 2/5 October15 ***** válasza:
57%
Válts számot aztán kész. + Ne add meg elme roggyantaknak.
2018. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tiltsad lefele az összesét.
2018. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Letiltom, de aztán hívnak a következő számról. Kinek a büdös francot vétettem? Igazán nem járok sehova és csak hülyének néznek úgy érzem.
2018. júl. 16. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A végtelenségig nem fognak tudni hivogatni. Nem fognak meg több sim kártyát vásárolni a kedvedért. Tiltogassad őket türelmesen előbb vagy utóbb elfogynak a számok.
2018. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!