Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy buliban egy italmeghívá...

Ha egy buliban egy italmeghívást csípőből visszautasít valaki, akkor az ismerkedési kísérletet értelmetlen lett volna folytatni?

Figyelt kérdés

Házibuliban voltam (egyetemista korosztály) az emberek egy része ismerős volt egy része nem.

Láttam egy helyes fiút ott álldogálni senki se volt vele (körülette csomóan de vele épp senki), gondoltam viszek neki egy italt nem az ital miatt csak ismerkedési szándékkal.

Odavittem az italt mondom kérsz egy italt? Rámnéz. Kösz nem.

És már fordul is el.

Én is elfordultam. 10 perc múlva látom itallal a kezében.

Akkor ez egy eléggé game over szitu?


2018. júl. 16. 19:53
1 2
 11/12 October15 ***** válasza:

6.: Ez hol rátapadás pls? Amúgy segítek: a tescoban lehet, hogy ezt gáznak tartják de értelmiségiek körében női egyenjogúság van. :D Ami azzal is jár, hogy biza kezdeményezhet beszélgetést és férfi nélkül is kimehet az utcára.. :D


Kérdező: Igen ez így eléggé értelmetlen lett volna.


26F

2018. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 October15 ***** válasza:
Kérdező: Pü-ben nem a srácra gondoltam. Hanem arra akivel a kérdés alatt beszéltél. :D
2018. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!