Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúk nektek nem esik rosszul...

Fiúk nektek nem esik rosszul ha durván visszautasít titeket egy lány? Nem rossz ez nektek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
Ha oylan utasit el akit kedvelek vagy szeretek, hogy ne lenne rossz, ha finoman teszi akkor is... Ha egy bulkiba, egy olyan lány akit ott ismerek meg, és ő küld el bármiylen durván azt egyáltalán nem veszem fel, van még másik 300 jó esetbe :).
2013. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:

Ki hogyan reagálja le, én éjszakákon át sírtam, és ha lenne most valaki kiszemelve, de lerázna akkor is biztosan kiborulnék

21/F

2013. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
Erre azért mindenképpen fel kell készülni. Azt azért te sem gondolhatod, hogy odamész egy lányhoz és a nyakadba ugrik. Túl kell lépni rajta! Ennyi...
2013. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
hát nem tudom azt hiszem túl sokat képzelnek magukról. engem 100%-kuk vissza utasított de tudom az okát miért van ez. nekik könnyű. egy férfinek sosem. és ezzel élnek (visszaélnek)
2013. aug. 4. 22:23
 6/71 anonim ***** válasza:
Nem a fenét. Ritka szemét riba.ncok is vannak, örülj, hogy ennyivel megúsztad.
2013. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
kaptam tőlük eleget. és durvákat inkább nem írom le mert nagyon kiakadnátok hogy megalázott a volt barátnőm. szóval ennyit róluk. veled mitörtént? nyugodtan elmesélheted.
2013. aug. 4. 22:30
 8/71 A kérdező kommentje:
ha pl.ul vki oda megy bármelyikhez, ismerkedni, mindegy .akármilyen célból, mindjárt cárnak érzik magukat. és már n anyira megszokták, h tökmind egy nekik h nézelki! leráznak. és még elvárják hogy a fiúnak kell kezdeményez szal(minden bajuk)egy fiúnak nagyon nehéz párt találni. aki talál "normálisat" az nagyon szerencsés kategóriába tartozik. szóval, nagyon elvan velükszaladva a ló! nem vagyok ideges, és nem haragszok rájuk. ez a pusza igazság.
2013. aug. 4. 22:43
 9/71 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer-kétszer már visszautasítottak, pedig nem is durván, azóta félek bárkihez közeledni...

Nem tehetek róla, én egyszerűen nem tudom lesz.arni. Valami baj van velem, és ezért nem kellettem.

2013. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
semmi baj veled, csak ők könnyebben veszik fel ezt a dolgot. naponta kezdeményeznek, nyaliznak nekik és már nemntudják hova tegyenek. fiùknébresztő! nem veszitek észre hogy elvagyunk nyomva?! nem tudom ők fordított helyzetben mit tennének ha nekik kellene gürcölni egy nyanvatt kapcsolatért! (ez nektek szól lányok!) nem kéne kezdeményezni. és akkor kénytelenek lennének ők!
2013. aug. 5. 01:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!