Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szabadúljak meg tőlük?

Hogyan szabadúljak meg tőlük?

Figyelt kérdés
A szomszédomba pár éve beköltöztek bérlők akik eddig egészen normálisan viselkedtek, de most, hogy megszokták itt kinyílt a csipájuk. Állandóan isznak és hangoskodnak az udvaron, bőrfejűek lettek és náci ideológiákat hangoztatnak. Hitlert dícsérik és ilyen zenéket is hallgatnak hangosan. Az egyik szinte minden este más nővel tér haza ami engem nagyon frusztrál, mert sok éve teljesen egyedül vagyok és velem nem hajlandóak ismerkedni a lányok. Hogyan zavarhatnám el innen ezeket úgy, hogy abból ne legyen bűncselekmény? Arra gondoltam felállítol a kertbe a házukkal szemben egy akasztófát és régi ruhákból készítek egy bábút amit felakasztok rá náci karszalaggal. Ez jó ötlet vagy ezért is feljelenthetnek?
2018. júl. 27. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az akasztás jelképezése másban megbotránkoztatást kelthet, amiért téged vesznek elő. A szomszédokból pedig egyből ellenséget csinálsz egy ilyen üzenettel. Ha eddig ignoráltak téged, ezentúl biztos nem fognak.


Ha benned a náci ideológia kelt félelmet vagy botránkozást, te is léphetnél jogos úton ezek ellen. Arról azért ne álmodozz hogy bárki bárkit csak úgy elzavarhat az otthonából, mert neki nem tetszik.

2018. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bérlők, akkor elvileg a tulajnak is szólhatsz, hacsak nem része ő is a dolognak.
2018. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Pistike, erre értettem az irigykedést:

Az egyik szinte minden este más nővel tér haza ami engem nagyon frusztrál, mert sok éve teljesen egyedül vagyok és velem nem hajlandóak ismerkedni a lányok

Menj, polírozd a bohócot inkább.

2018. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Köszi mucika! Gyere át polírozd Te magad! Ha van mivel, hehe...
2018. júl. 27. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Állj be hozzájuk.
2018. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!