Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális hogy ennyire tönkrete...

Normális hogy ennyire tönkreteszi az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul érzem magam amiatt, hogy csak 68 lájk van a profilképemen... Minden ismerősömnek kb 150...Annyira szánalmasnak érzem magam.

Más is van így? Vagy csak nekem számít ennyire?

Olyanok is sokkal több lájkot kapnak, akik sokkal kevésbé népszerűek.

16 éves lány vagyok


2018. júl. 2. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális dolog.
2018. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tizedannyi van és letojom. :)


Nem normális ezzel ennyit foglalkozni. Végül is a világon mit befolyásol az, hány lájk van ott?


Tényleg lehet, hogy 18 éves kor alatt nem kéne megengedni ezt a közösségi médiázást.

2018. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz irányba halad a világ... Nem ezen múlik, hogy mennyit érsz. Ne azt figyeld, hányan képesek megnyomni egy gombot, hanem hányan vannak ott melletted a való életben. Ami még a 68-at sem fogja idővel megközelíteni, sőt... Az embernek kevés igaz barátja van, és őket nem a likeok száma határozza meg.
2018. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog, hogy lájkok száma alapján határozod meg magad és a környezettől így és ilyen mértékben függsz...

Ez egy új jelenség, a "lájkok száma alapján történő önmeghatározás" és "másokkal történő összehasonlítás lájk-szám szerint", szerintem akiknek ilyen problémát okoz amit nem tudnak magukban lerendezni, pszichológushoz kellene fordulniuk.

2018. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nagyon nem normális.
2018. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, nekem van kb 50 ismerősöm és a profilképemen meg van 5 (?) lájk? Ez legyen a legnagyobb problémád az életben. Ne a neten éld az életed. Senki sem lesz jobb ember attól, mert van x lájk a képén.
2018. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 2. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális, bár őszintén, 16 évesen azért még engem is foglalkoztattak az ilyen dolgok.
2018. júl. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések láttán kötném a Facebookot, meg úgy en bloc az egész internetet IQ-hoz.
2018. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenekkel ne foglalkozz, semmi értelme, inkább csinálj valami hasznosat.
2018. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!