Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy forgalmas reptéren összeak...

Egy forgalmas reptéren összeakadhat-e két ember tekintete 3-szor ‘csak úgy’?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pláne tömegben. Ha csak ketten lettetek volna, az már inkább "gyanús", de sok ember közt én is megnézek többször teljesen random személyeket is puszta véletlenből.
2018. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első lehet véletlen, majd elkezd nézni téged azzal a gondolattal, hogy “uhmm az a lány engem néz”, ekkor megint találkozik a tekinteted az ővével. Utána meg továbbra is oda néz mondván “Már kétszer idenézett, biztosan nem véletlen” és csodák csodájára megint egymásra néztek.


Vagy csak véletlen.


Vagy megakart erőszakolni a WCben.


Vagy azt hitte, hogy férfi vagy, mert meleg.


Stb...


Kezded érteni? Ne gondolj bele túl sokat.

2018. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahh igen, értem. Köszi a kiigazítást skacok!
2018. aug. 2. 01:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyanúsan viselkedsz mert kokainos zacskó van a végbeledben akkor elég gyakran összeakadhat a tekinteted a biztonsági szolgálattal pl.
2018. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Probald ki pl egy uzletben, hogy nezel valakit. Az a valaki vissza fog rad nezni mert erzi azt, hogy te nezed.

Ez tortenhetett veled is. O nezett teged, te pedig erezted.

2018. aug. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!