Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Iskolai bántalmazások, hogyan...

Valakivagyokx3 kérdése:

Iskolai bántalmazások, hogyan lehet túlélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! most hogy új osztályba kerültem gyakran bántanak engem...ami hát nyílván nem esik jól...tehát gyakran lehordanak engem mindenféle k*rvának ennek az oka az hogy a volt barátommal akkoriban nagyon csúnyán össze vesztem és terjeszgetett rólam dolgokat, amiket nyílván el is hittek az emberek.

Egyszer amikor a barátaimmal mentem haza pontosan 2-vel 3-an nekem jöttek, nem volt nevezhető megverésnek hiszen ezek verekedni nem tudnak :D amióta tart ez a "szekálás" családsegítőbe és pszichológushoz kell járnom, gyakran fenyegetnek és stb. ezért az utcára is alig merek kimenni mert félek, bújkálok stb, ha meglátom őket már egyből el is megyek arról a helyről, egyébként ezek a "gyerekek" kb. 4-en vannak, szóval mit lehet tenni ez ügyben? anyával már voltunk rendőrségen is, de én ennek ellenére is félek, valaki esetleg tapasztalat? hogyan lehetne ezeket leállítani? válaszokat előre is köszi :)



2018. aug. 4. 00:16
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem mindig azt mondtak, hogy csak ignoraljam oket. Ezek az emberek nyilvan nem tudjak mirol van szo, mert ezeket egyszeruen nem lehet ignoralni. Nekem az bevalt, hogy odamentem a "vezetojukhoz" es megkerdeztem mi a baja velem(rolam megcsak nem is terjesztettek kamu dolgokat). Eloszor nyilvan rohogtek meg minden aztan elkezdtem beszelni arrol hogy csak azert mert ilyen vekony termetunek szulettem nem kene baszogatni mert ha o szuletett volna annak es ot baszogatnak, nyilvan nem lenne ennyire boldog. Mikor egyre tobb dolgot felhoztam hogy mennyire elcsesztek az eletem ezen reszet, vegul bocsanatot kertek es azota majdhogynem baratok is lettunk (nyilvan nem akarok ettol fuggetlenul a kozelebe kerulni, eleg nagy idiota az a gyerek).

Szoval en csak ezt tudom ajanlani hogy beszelj veluk. Tudom, nehez de en raszantam magam es latod, sikerult. En drukkolok neked es varom a fejlemenyeket szeretettel. Hajra! :)

2018. aug. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálj úgy mintha nem is érdekelne....:)

Hidd el hogy egy idő után leszállnak rólad majd. Én a helyedben beszereznék egy paprikaspray-t is ha esetleg verekedésre, fizikai bántalmazásra kerülne a sor.

KO pfeffert tudom ajánlani. Nincs életkorhoz kötve a vásárlása tudtommal.

2018. aug. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# válaszoló, ezekkel magyarán nem lehet beszélgetni :D ezek egyből verekedéssel oldanak meg mindent, elég nagy hírük van erre felé. Ők azért is szálltak rám mert egy másik lány is az osztályba került és nem bírt engem :D ezért uszított még rám plusz 3-at :D ezért sem szeretnék velük beszélgetni :D
2018. aug. 4. 02:40
 4/6 A kérdező kommentje:
2# válaszoló, megfogadom a tanácsod :D
2018. aug. 4. 02:40
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok...

Oké :DD jól teszed.

Lányként nem is tudom hogyan lehetne másképp védekezni.

Katonai boltokban, vadászboltokban kapható a cucc :) :D

2018. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk még a pennyben is lehet kapni :D szóval nem lesz nehéz dolgom :D
2018. aug. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!