Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha már betegese...

Mit csináljak, ha már betegesen undorodom és utálom az emberek túlnyomó többségét?

Figyelt kérdés
Régebben egy elképesztően toleráns, megértő, empatikus ember voltam, azonban pár éve ez teljesen megváltozott egy törésnek hála. Azóta egyszerűen egy nagyon szűk réteget leszámítva kimondhatatlanul utálom az embereket. Amit nem bírok elviselni: önzőség, nagyképűség a nagy büdös semmire, a sok hülye, birka, önállóan gondolkozni képtelen egyed akik persze óriási egóval vannak megáldva, a csordaszellem, az ostobaság, a gonoszság, a tucatkacatság. Egyszerűen hányingerem van, ha érintkezni kell velük, ha hallgatnom kell őket, amikor tolják az emberre a hülyeségeiket meg a csip-csup kis ügyeiket, aztán bezzeg néznek nagy szemekkel, mikor nem olyan választ kapnak, amilyenre számítottak.
2018. aug. 5. 13:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Érdekes világszemlélet, de nem mondasz hülyeséget.
2018. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Megjegyzem a sablonos válaszokat én is alkalmazom, és nagyon durva, mennyire nem veszik észre az emberek, hogy csak sablonos közhelyeket kapnak válasznak.
2018. aug. 5. 15:57
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Te biztos imádni való lehetsz, s csak a többi ember a hülye. (szarkazmus)
2018. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, és nem is szeretnék. Inkább utáljanak, mint tapadjon rám a sok energiavámpír!
2018. aug. 5. 16:20
 15/20 TR75 ***** válasza:

Ja, azt írtam, hogy a "tucatkacat k.va jó szó", mármint maga a tucatkacat egy jó szó :-D

Írásban is könnyű félreérthetőnek lenni.

Viszont nálam "tucatkacat k.va" = csücsöripózolós fényképmaca :-D

2018. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azaz, pontosan! Rájuk is ezt használom, azok is annyian vannak, mintha klónozva lennének.
2018. aug. 5. 19:44
 17/20 TR75 ***** válasza:

Szerintem klónozzák is őket, mert tökugyanolyan mind (nem tudom egyiket a másiktól megkülönböztetni). Csücsöri, lehetetlen-kitekert-természetellenes póz, kidobott s.gg, egyik térd kicsit behajlít, buta tekintet (esetenként "gondolkodó" kéztartás). És nyilván sok lájk.


Nálam a sablonos válasz az az "igen", "aha", "azta", "nem tudom", "ez igen" és társai :-D A legtöbb esetben jó helyeken beszúrva tökéletes, a másik fél társalgásnak veszi.

Mondjuk az is igaz, hogy leginkább munkahelyen használom, ahol nincs lehetőség kitérni.


Viszont nekem általában az ilyen emberekkel nincs bajom (azért az energiavámpír már más tészta), elkerülöm őket, vagy automatikus módba kapcsolok a közelükben.

Az ostobaság... hát ja, ostobának a buta ÉS rosszindulatú embereket nevezem, akik maguk alatt is vágják a fát azzal, hogy mások alá vágnak, és ezt nem is fogják fel (mármint a favágást).

2018. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzem.
2018. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kedves 1 te vegyél vissza arcodbol mer nem vagy te itt senki hogy itt provokáld az embert.
márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 TR75 ***** válasza:
Oké 😁
márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!