Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van az, hogy neha...

Miert van az, hogy neha betegesen rakattanok egy-egy emberre?

Figyelt kérdés
Altalanos iskolas korom ota tart, szoval mar jo par eve tart... Megismerem, neha pillanatok alatt, neha par ev mulva mar ott vagyok, hogy szinte betegesen gyujtom rola az informaciokat, ismerosoktol, kozossegi mediabol, internetrol, es a sajat fejemben is kulon vilagot epitek fel roluk, amiben neha osszeveszunk, neha nagyon jo baratokka valunk, de a gondokataim 95%-a korulottuk forog ilyenkor... Regebben igyekeztem a leheto legtobb idot ezeknek az embereknek a tarsasagaban tolteni, beszelgetni, chatelni veluk, de ma ok neha a letezesemrol sem tudnak. Nem hires sztarok, hetkoznapi emberek, mind idosebb nalam, van, aki csak 2-3 evvel, van, aki tobb, mint 40-nel... Mi ez az egesz? :D Neha mar ugy erzem magam, mintha elozo eletem maradeka lenne... :D Az egyetlen kozos ezekben az emberekben az, hogy mindegyikojuknek volt/van koze a lovakhoz (nekem is), ha ez szamit... Es kb fel-1 even belul elmulik, 4-5 ev utan nem ertem, hogy miert csinaltam, de mikor epp bennevagyok, teljesen normalis dolognak tunik (nekem), amugy tudom, hogy nem az... Es nagyon fura erzes, hogy talalok valakit, akit neha a lelki tarsamnak erzek, es testveremnek/szulomnek, stb szeretnek tudni, de iszonyat messze vagyunk egymastol... (nem fizikai tavolsagban)

2018. aug. 3. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeretethiány? Valószínűleg nincsenek olyan baráti kapcsolataid, amik megfelelöen kielégítenék ezt az igényedet. Nagyon egyoldalú a leírásod alapján, ha jól értelmezem ezek ilyen netes barátságok és a netröl szerzel bővebb infókat ugye?

Ez sosem lesz elég, mert ez csak haverság, ők nem kötödnek hozzád, és ezt te is érzed, ezért van hiányérzeted. Valós barátokat keress, mozdulj ki otthonrol, mozdulj ki a fantázia világodból a való világba, és megoldodik a problémád.

2018. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek. Régebben velem is gyakran előfordult,hogy szinte istenítettem egy olyan személyt,akit nemis ismertem csak szimpatikusnak találtam. Ábrándokat kergettem és teljesen azokban éltem. Nem mondom,hogy mára kinőttem volna,de csillapodott. Szerintem próbáld meg tudatosítani magadban,hogy ez a szintű rajongás nem egészséges. Nem azt mondom,hogy próbáld kiírtani,mert szerintem ezt így nem lehet teljesen megszüntetni,viszont bízz benne ,hogy kinövöd és tereld el a figyelmed. Tudom ez nagyon nehéz ilyenkor,de nem lehetetlen! Drukkolok!:)
2018. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz családi háttér, teszem azt, nem kaptál elég szeretetet kisgyermekként...
2018. aug. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azthittem csak én vagyok ilyen,azt hittem ez egy rendellenesség nálam,de most megleptél. 😂 Ez sztem szeretethiányból fakad nálad. Nálam legalábbis igen,ugy igazán sose szeretett senki. Anyu se.Én mindig idősebb nőkért rajongtam rettenetesen. De a túlzott rajongás már beteges,olyankor teljesen elveszítem önmagam, így nem szabad durván rajongani senkiért. Hidd el,lesz majd olyan aki érted nagyon fog rajongani,és elmúlik majd a szeretet hiányod meg a tulzott rajongasod. :) 23L
2018. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám azt hittem csak én vagyok ilyen :D szerintem ez nálam a szeretet hiány miatt van.
2018. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akartok privibe meselni?? :D
2018. aug. 4. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Azta azt hittem csak én vagyok ilyen :D most is van akire rá vagyok kattanva már 4 hónapja :D harmicas évei elején járó nő sokszor képzelem el magam vele hogy együtt dolgozunk ilyenek :D nálam az a közös ezekbe az emberekbe hogy a legtöbb orvos vagy ápoló(eü suliba járok)Nagyon vonzzanak a dokik dehogy miért azt nem tudom

Szerintem ez nálam is a szeretet hiány miatt van.

2018. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lol,mindenki mondata így kezdődik: "azthittem csak én vagyok ilyen"


:"D

2018. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!