Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Piszkálnak a stílusom miatt....

TomiEmO kérdése:

Piszkálnak a stílusom miatt. Mit csináljak hogy békén hagyjanak?

Figyelt kérdés
mivel emo vagyok ezért sokat bántanak lelkileg meg fizikailag. Nem vagyok se meleg, meg nem is vágom magam meg ilyenek, de hiába mondom nem hiszik el. Mindíg ki nevetnek, bármit csinálok belémkötnek. Valaki valami tanácsot tud adni?

2018. aug. 10. 20:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De most azért mert a társadalom ilyen, akkor olyannak kell lenni mint a többi hogy elfogadjanak?! Szerimtem jó dolog ha valaki más. Meg hogy nőjjek fel...miért? Ha felnövök akkor békén hagynak?! Nem. Itt nekik kell felnőni, és valaki tudna e segíteni azért írtan ezt a kérdést...
2018. aug. 11. 06:57
 12/21 anonim ***** válasza:
Persze, mind mások vagyunk, ez jó dolog, milyen lenne már, ha mindenki egyforma lenne?! De te azt szeretnéd, ha elfogadnának olyannak, amilyen vagy, ez már keményebb. Ezért írtam, hogy nézzél ki átlagosnak. Senki nem fog foglalkozni veled, ez jó dolog is lehet. Akik fontosak a számodra azoknak megmutatod magad, hogy ki is vagy valójában, ha nem kérnek így belőled akkor te se kérj belőlük és kész. Legyél terepszínű.
2018. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszönöm. Lehet igazad van. De attól mert nem lil g t vagy kit meg hirot hallgatok hanem rockot megetalt attól ugyan úgy piszkálnak, és én e miatt lettem emo, és utána kezdődne előről minden nem?
2018. aug. 11. 08:16
 14/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, az emberek többségének semmi nem jó. Akármit csinálsz, akárhogy viselkedsz, öltözködsz mindig találni fognak valamit, amibe beleköthetnek. Meg kell tanulni a megjegyzéseket, beszólásokat elengedni a fülünk mellett. Engem általános iskolában "csupán" a hallgatagságom, zárkózottságom miatt pécéztek ki maguknak. Most gimiben, ha úgy vesszük sokkal jobb a helyzet, de attól még minden nap gyomorgörccsel mentem be abba a közösségbe.
2018. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én is el szoktam engedni a fülem mellet, de attól nagyon idegesít. De köszönöm ^^
2018. aug. 11. 10:44
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Úristen! Nehogy már azért nézz ki átlagosan mert a nyomorékok csak így hajlandóak elfogadni!! Ha ez vagy te, más külsővel nem leszel önmagad. Aki pedig igazán kedvel vagy szeret az nem a külsőd miatt fog így érezni irántad.
2018. aug. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod^^
2018. aug. 13. 08:12
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha van kedved csak úgy beszélgetni a témában, írhatsz nyugodtan! (Nem vagyok Emo)
2018. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha egy kirívó stílust valasztasz magadnak, számolj vele, hogy lesz, aki cikiz miatta. Ha egy sárga csirke jelmezben járnám a várost, nekem is beszólogatnának egyesek.
2019. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

SOHA ismétlem soha ne változz meg mások miatt. Az a lényeg és a fontos hogy TE hogy érzed magad. ÉS majd lesz valaki aki igy fog téged elfogadni és szeretni. És ha te jól érzed magad ezzel a stilussal, életérzéssel, Akkor ne változz meg mások kedvéért. Azzal elvesztenéd önmagad.


Emo,metálos voltam akkor is, sőt mai napig az vagyok egyébként , a külsőm sem változott , se a zenei ízélsem pedig 21 éves vagyok és suliba se járok már. Vannak akik megnéznek , igen de kit érdekel? VAnnak akik beszólnak néha, az meg végkép nem érdekel. Megkell tanulnod magasról leszarni ezeket. És határozottan be kell olvasni nekik ha durvulna a helyzet és megtanulják hol a helyük, senkitől se különbbek ők se, sőt a beszólogatás miatt csak szimplán szűklátókörű ostoba csicskák , nulla egyediséggel. Mondhatni birkák. Mert csak egymást tudják majmolni és követni. Szal legyél erős, és határozott és szarj rájuk magasról.


21/l

2019. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!