Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találok itt olyan fiatalokat...

Találok itt olyan fiatalokat akik hozzám hasonlóan megszeretnék menteni a világot?

Figyelt kérdés
Azért írtam fiatalokat mert magam is 20 körül járok és mostanra végleg megelégeltem a tétlenséget, úgyhogy ha te aki ezt olvasod szintén szeretnél tenni valamit csak úgy érzed egyedül nem megy, kérlek jelezd nekem!
2018. aug. 12. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Majd rádöbbensz, mint én, hogy menthetetlen.
2018. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Mitől akarod megmenteni, baba?
2018. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
De mit kéne tenni a megmentése érdekében?
2018. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ältalaba aki meg akarja menteni a földet azt a földalä söprik, vannak még kivételek de nagyon kevés, de hajrä sok sikert kívänok és kitartäst, aztän vigyäz mert sok a rossz akaró.
2018. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

Nem

Pusztuljon a férgese

2018. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Azért írok kommentet privát üzenet helyett, hogy mások is lássák:

Én jelentkezem, hiszek benne, hogy összefogással menni fog. Nem érdekel, aki szerint naiv vagyok, aki szerint lehetetlen, aki szerint semmi szükség rá. Csak ne zavarják azokat, akik tenni akarnak.


Szóval itt vagyok, csináljuk együtt.

Egy 20 éves lány.

2018. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Elobb magadon segits. Akik a mindenkit megakarok menteni tipusu gondolkodast reszesitik elonyben, azoknak altalaban sulyos erzelmi problemai vannak. Nagyreszt aki nem tud szeretni, az probal meg ugy kompenzalni, h megment mindentkit akit csak tud. De ez sajnos nem ilyen egyszeru, sokan nem is kernek a megmentesetekbol, nekem peldaul tetszik a vilag amiben elek, mit kell megmenteni? Biztos vannak dolgok amiken lehet javitani, nem azt mondom, h nem tudnatok, de magatokra is szanjatok idot. :D
2018. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Megelőztél de egye fene, legalább jobban meg tudtad fogalmazni.


Igen, mostanában legtöbbet ez foglalkoztat és semmi lehetetlent nem látok rajta..

Én az alapszükségletek biztosítására rendelkezem is konkrét tervekkel..(kaja, pia, ruha, fedél)


Tervezek legalább egy olyan globális cuccot verbuválni akik ki merik jelölni a legrövidebb, legtartósabb, legbiztosabb stb tehát legjobb irányt..

Elönt a düh mikor ilyen Elon Musk féle mentalitások mentik meg a bolygót..


szóval igen ☝️

25f

2018. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező igazából a kérdés az, hogy rászorul a világ a megmentésre? Az az emberi önhittség netovábnja, hogy azt hisszük komoly kárt tudunk tenni a bolygóban. A bolygón évmilliók óta van élet. Ezt emberként elpusztítani nem lehet. Amit emberként el tudunk érni az az, hogy számunkra lakhatatlanná válhat a bolygó és kihalunk sok más fajjal együtt, de s földi élet ettől nem áll meg. Megjelennek műanyagbontó baktériumok, olyan előlények amik akár radioaktív sugárzáshoz is alkalmazkodni tudnak stb. Szóval a Földet nem megmenteni kell, mert nem szorul rá. Magunkat kell megmenteni és azokat az élőlényeket amik a Föld jelenlegi állapotához alkalmazkodtak.
2018. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy te isten. Szóval ez veszett fejsze nyele....


19L

2018. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!