Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találok itt olyan fiatalokat...

Találok itt olyan fiatalokat akik hozzám hasonlóan megszeretnék menteni a világot?

Figyelt kérdés
Azért írtam fiatalokat mert magam is 20 körül járok és mostanra végleg megelégeltem a tétlenséget, úgyhogy ha te aki ezt olvasod szintén szeretnél tenni valamit csak úgy érzed egyedül nem megy, kérlek jelezd nekem!
2018. aug. 12. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

miért ez a sok negatív komment?


-Isten feladata összeszedni utánunk a szemetet? Miért örökké csak a hárítás megy? Nem mi okoztuk a problémáinkat? Ha vmi veszélyezteti v rontja a letünket, azt nemde eddig is megoldottuk?


-Miért egysíkban passzolgatjuk egymásnak a bajokat? Hiszünk egyáltalán a multidiszciplináris problémák megoldására született társainkban? Miért fikázunk hasznos, jószándékú embereket? Rosszat akarnak nekünk?


-Miért nem lesz öngyi aki szerint túl sok az ember a földön? Ha mindent egyenlően elosztanánk bőség lenne, hol van tehát az erőforráskimerülés?

2018. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem EGY megmentőre kell várni, hanem összefogni és EGYÜTT tenni, mindenkinek a saját lehetőségeihez mérten. Te is számítasz, te is kellesz hozzá. Ne másra várj, tedd, amit te tudsz. Más is teszi, amit ő tud. Nem számít mennyi az, csak csináld, ne tétlenkedj. A kevés is több a semminél.
2018. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te tetted fel ezt a kérdést is? :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9462..


Mit akarsz csinálni velük?

2018. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!