Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vonzza a fiatalokat a...

Miért vonzza a fiatalokat a buli és az ivás?

Figyelt kérdés

Nem ertem, hogy miert jarnak a fiatalok ejszaka bulikba, miert isszak le magukat reszegre es miert dohanyoznak. Es ez szinte mindenkire igaz, a korhatar sajnos egyre lejjebb megy, mar akar 13 evesek is elmennek ilyen bulikba. Nem ertem, hogy mi ebben a vonzo, miert nem szorakoznak maskeppen, miert fontos az alkohol es a cigaretta hozza.

17eves fiu vagyok, sosem jartam ilyen bulin, 2 eve baratnom van, szoval meg azt sem lehet mondani, hogy szerencsetlen vagyok, amiert nem jarok.

A valaszokat elore is koszonom!


2014. júl. 23. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Ők ezt szeretik.
2014. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Mindenhonnan ezt látják pl. Éjjel-nappal Budapest.

Szerintem is szégyen, részegre én sem ittam még magam csak annyi volt hogy szédültem.De ez sem tetszett úgyhogy meghagyom másoknak a piát.

17/F

2014. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Én utálok discoba járni meg hasonló helyekre. Nekem az a szórakozás ha elmegyek haverokkal egy kocsmába/pubba akárhova és beszélgetünk miközben iszogatunk.

Előfordul, hogy berugunk. Majd ha 30 évesen lesz családom valószínűleg majd nem fogok éjszakánként a város belvárosában ülni a barátaimmal.

2014. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon leegyszerűsítve a dolgot azért mert remélik hogy a vége szex lesz.
2014. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
37%
Voltál már részeg? Részegen sokkal oldottabb és közvetlenebb vagy, levetkőzöd a gátlásaid (és ez szerintem nem rossz, amíg nem viszed túlzásba). A hőbörgős-seggrázós része számomra sem vonzó, de ezt olyan emberek csinálják, akik nem tudnak beszélgetni, vagyis a legtöbb, de velük nem kell foglalkozni. Szerintem a cigizés is egyértelmű, be akarsz olvadni egy cigizős társaságba,vagy, hogy megmutasd mennyire szabad, független és vagány vagy, vagy ha egyedül csinálod, azért, mert unatkozol. A 13 éveseknek pedig a szüleit kéne fikázni.
2014. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mindenhonnan ezt látják. A média főként ez sugározza. Ezeknek az embereknek leginkább feltűnési viszketegségük van. Könnyen befolyásolhatóak.(Sajnos)
2014. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én se szeretek discoba járni, a zene fos, inkább egy finom kocsmázás a haverokkal.


24F

2014. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert ehhez nem kell nagy IQ
2014. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 *Nekomimi* ***** válasza:
62%

Nem értem, hogy mi aban a baj, ha valaki elmegy szórakozni ?

Nem mindenki egyforma... Egyesek szeretnek bulizni, mások meg nem. Nem vagyunk egyformák.

Viszont, had írjam le a véleményem bővebben, ha lehet.

Amíg fiatal az ember, nem árt néha-néha elmenni szórakozni, mert a kikapcsolódásra szükség van. Igen, most majd azt írjátok, hogy egy jó könyv, filmezés is kikapcsolódás. Ez is igaz, de ott egyedül vagy. Az embernek szüksége van a társaságra, új ismeretségekre és ezt a bulizós dolgot mégis jobb fiatalon csinálni, mint mikor már házas vagy és akkor jön rád a bulizhatnék... Én például 16 évesen kezdtem és 25-26 évesen " fejeztem " be. Most vagyok 30 éves. 25-26 évesen úgy éreztem, hogy az a 10 év elég is volt, kiéltem magam és mostmár a páromnak szentelem az estéimet.

A szomszédnőm 50+-os, eléggé visszahúzódó volt tini korában, az elmondása szerint. 19 évesen férjhez ment, szült 2 gyereket. Most, úgy 2 éve pedig elvált, mert ő úgy érezte, hogy neki kell a szabadság, a szórakozás. Majdnem minden nap más pasija van, a gyerekei szégyenkeznek miatta. Szóval értitek ugye, hogy hová akarok kilyukadni... ;)

Persze nem állítom, hogy ez minden embernél így előfordul, de benne van a pakliban, ha nem éled az életed fiatalon...

2014. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak néhány menő, k**a kemény gyerekek akik már elkezdik fiatalon, aztán sokan mennek utánuk, hogy ők is azok legyenek így leegyszerűsítve. Környezetemben is vannak olyanok, akik rohadtul nem azok a bulibajárós, piálgatós emberek, de "muszáj" volt nekik hogy menők legyenek ,aztán most teljesen rászoktak, és nem tudnak nélkülük lenni. Ez az egész egy nagyon szánalmas folyamat. A legrosszabb mikor valaki később bánja meg, hogy fiatalon nem volt -.- Pedig ha nem lenne menő, senki nem csinálná, és még azt is elhitetik magukkal, hogy azért csinálják hogy jól érezzék magukat, pedig a nagy szart. Csak az az érdekes, hogy amíg egy fiatal számára nem létezett a buli meg pia addig nem is kellet és jól érezte magát, de onnantól, hogy ettől lesz menő, már kell, hogy jól érezze magát... vicc az egész.
2014. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!