Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fesztiválokra hogy érdemes...

Fesztiválokra hogy érdemes vinni pénzt? Készpénz vagy bankkártya? Vagy fel lehet ott töltetni valamiféle fesztiválkártyát pénzzel? (Sose voltam még)

Figyelt kérdés
Konkrétan a jövő héten lévő strandfeszt miatt érdekelne.
2018. aug. 16. 23:02
 1/4 anonim válasza:
En szigetre csak a bankkartyamat vittem, legalabb nem kellett csak azert sorban allnom, hogy feltoltsem a karszalagom,szoval nekem igy volt a legegyszerubb. :)
2018. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly lehetett bármilyen paypassos kártyával fizetni, remélem ez idén sem változik.

Nem kell külön sorbanállni feleslegesen hogy feltölthesd a fesztiválos festipay kártyádat. Készpénzzel sehol nem lehet.

2018. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan lehetőség van, hogy készpénzt viszek, hogy azzal töltessem fel a festipay kártyát?


Megmondom őszintén hogy annyi pénz van a bankkártyámon, hogy azt nem merném elvinni magammal oda több napra is.

2018. aug. 16. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A többletet tedd be valami rövid futamidejű betétbe. Ha esetleg elvész a kártyád, azt a részt nem tudják lenyúlni.
2018. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!