Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A jófogáson kívül van még...

A jófogáson kívül van még normális, magas látogatottságú oldal, ahol érdemes lehet járművet hirdetni?

Figyelt kérdés

Sajnos a jármű hirdetés fizetős, de igazából nem is ezzel van a bajom, hanem a fizetési lehetőségekkel.

1, nem fogok Barion-t regisztrálni

2, nem fogom közvetlenül a jófogásnak megadni a bankkártyám adatait


Ezek miért nem tudnak általános, elterjed, biztonságos fizetési módokra lehetőséget biztosítani? Pl. bankkártyával is szívesen fizetek olyan oldalon, ahol átirányítanak az OTP biztonságos oldalára.

Ezek komolyan gondolják, hogy majd ott az oldalukon bepötyögöm a kártyám adatait? Bár biztos vannak páran, akik ezt gondolkodás nélkül megteszik, de az az ő bajuk.

Van PayPal-om is, amit számtalan helyen használhatok és használom is. Ezek komolyan gondolják, hogy majd ott az oldalukon bepötyögöm a kártyám adatait?

Simple alkalmazásom is van, azzal is lehet már sok mindent fizetni.


Miért erőltetik ezek a Barion-t, amikor tök ismeretlen, és alig használja valaki?


Mindegy. Majd hirdetek máshol.


Tudok jó oldalt?



2018. márc. 25. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Az hogy te nem ismered a Barion-t, nem az oldal hibaja. Hogy nincs netkartyad, amire csak annyit toltesz fel, amennyi kell, szinten nem az oldal hibaja. Hogy jarmuvet a jofogason arulsz, amikor ott a hasznaltauto.hu, az szinten nem az oldal hibaja.
2018. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocs, de ha 99%-ban tudom használni a netes fizetést, akkor nem én lógok ki a sorból. Miért kell ezer fizetési mód, és miért nem lehet biztosítani olyat, amit már sok-sok éve sokan használnak?
2018. márc. 25. 10:38
 3/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

[link]

Ingyenes.


"Miért erőltetik ezek a Barion-t, amikor tök ismeretlen, és alig használja valaki? "


Mármint te nem ismered :) Semmivel sem kevésbé biztonságos, mint például az általad is használt Paypal.

2018. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Béci! Nekem azzal van bajom, hogy már egymillió regisztrációm van, és már semmi kedvem nincs újabb és újabb regisztrációkhoz csak azért, mert egyes oldalak különcködnek.

A PayPal-ban megbízom, már sok éve használom, és én elhiszem neked, hogy ez a barion is ugyanolyan biztonságos, de minél több helyre adom meg a banki adataimat, annál nagyobb a kockázat.

Miért nem lehetett a jófogásra is betenni a PayPal fizetést is? Mekkora erőfeszítés és plusz költség lenne ez a jófogásnak?


Amúgy csak egy robogót szeretnék hirdetni, arra ez az oldal tökéletes lenne.

2018. márc. 25. 11:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Hadd dontse mar el az oldal onalloan, nelkuled, hogy egy amerikai szolgaltatonak fizet jutalekot es kapja meg tobb napos kesessel a penzet a nemzetkozi atutalasok miatt, vagy magyarnak, ha mar az oldal celkozonsege 100%-ban magyar.


Hiszti egy pohar vizben, ha elhetek ezzel a kepzavarral.

2018. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
... amugy meg van a Face-en is tobb motoros-robogos csoport, ahol aztan tenyleg ingyen lehet hirdetni, es a kozonseg is sokkal celorientaltabb. De tudod mit, toporzekolj meg egy kicsit hogy nincs Paypal, nehogy ki kelljen lepni a komfortzonadbol...
2018. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Vaterán is meghirdetheted - ott Simple pay alkalmazással tudsz fizetni (OTP)

Ráadásul ingyenes a feltöltés, csak az eladás után kell jutalékot fizetni:

[link]

2018. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"toporzekolj meg egy kicsit hogy nincs Paypal, nehogy ki kelljen lepni a komfortzonadbol..."


Szerintem pont minden oldal érdeke, hogy a lehető legtöbb és leggyakoribb fizetési lehetőségeket biztosítsa. Nem én esek el napi fél millió forinttól ez miatt! Egyenlőre ők vannak értünk, és nem fordítva!


Persze, fészbukon. Na annak aztán sok értelme lenne.


Inkább fizetek egy régi, megbízható amcsi szolgáltatónak, mint egy számomra ismeretlen valaminek.

2018. márc. 25. 11:20
 9/18 A kérdező kommentje:
A Vatera teljesen rendben lenne, és már nagyon régóta teljes jogú felhasználó vagyok, ismerem a díjakat, sok adás-vételem volt már, de járművet nem szeretnék ott hirdetni. Ott leginkább a postázható dolgokat érdemes árulni szerintem, de egy lehetőségnek jó lehet.
2018. márc. 25. 11:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Nezz utana a 'korlatolt' szo jelentesenek...
2018. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!