Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Önbizalomhiány, mit tehetnék?

Önbizalomhiány, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Rengeteg pattanás van a hátamon, a mellkasomon és az arcomon. Tudom, hogy ez a serdülőkor velejárója, de egyszerűen nem tudok mit tenni ellenük, és ez a társasági életemre is kihat. A barátaim és az ismerőseim mind megnyerték a genetikai lottót, mert rajtuk ha van max 1-2 pattanás, de még annyi se. Sokszor megemlítik, hogy mennyire örülnek annak, hogy nem gusztustalan pattanásos a bőrük, és ha ezeket nem is nekem szánják, nagyon roszzul esik. Van hogy este sírok a bőröm állapota miatt és a közérzetem sem a legjobb. Mit tehetnék a rossz érzés, illetve a pattanások ellen? Mit tehetnék az ügyben, hogy magabiztosabb legyek ezek ellenére?

Köszönöm ha végig olvastad! :)



2018. aug. 17. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Sikerelmeny--->onbizalom

Meg több sikerelmeny ---> onbizalom+onbizalom

Osszeadodik. Legnagyobbat utoljara,legkisebbel kezdj. (Legyen az racionális vagy emocionális megmérettetés)

Irj privit ha gondolod beszelhetunk viberen is. (Erre tuti nem a valasz,nem is ertem miert irtam ezt ide....)

Az emberek jo resze akkor csinal vmit,ha sok eselye van ra. Ebbol keves onbizalom szarmazik. Prioritás lista kell. Es a vegen a legnagyonb dologba is belevagod a fejszed. :) ha van onbizalmad,nem azt jelenti,hogy nem kell tovabb fejleszteni bonus tip.

2018. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el bőrgyógyászhoz, biztosan kapsz rá valamit ha annyira súlyos a helyzet :)
2018. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kezdj el sportolni valamit, nekem az ellensúlyozta a pattanások miatti önbizalomhiányomat.

A többiekkel meg ne törődj, aki meg megjegyzéseket tesz egy pattanásos emberre, az mind egy idióta, hiszen erről nem tehet az illető, és sokszor a bőrgyógyász sem tudja teljesen megszüntetni.

2018. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!