Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem lesz ez fura?

Nem lesz ez fura?

Figyelt kérdés

Nem lesz fura 17 évesen Gimibe menni?

A többiek 14-15 évesek lesznek...

Kijártam már egy szakiskolát,májusban elballagtam.

21 éves leszek mire végzek😃🤷🏼‍♀️

L



2018. aug. 17. 22:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem fura bele gondolni,hogy újra 9.-es leszek😃
2018. aug. 17. 22:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno 16-17 osztálytársam kilencedikbe... Mondjuk azért mert megbuktak. Amúgy ha már elvégezted a középsulit van olyan lehetőség, hogy 2 év alatt leérettségizel, ott még fiatalnak is számítanál.
2018. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen képzésre iratkoztál be. Esti tagozaton sokkal idősebb emberek is tanulnak, és ott könnyebben szerezhetsz érettségit is.
2018. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nappali,emelt angol
2018. aug. 17. 23:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, eltér a normától.


Ha tenni szeretnél valamit ellene akkor lépj át osztályokat. Az az tegyél minden tantárgyadból záróvizsgákat (nem tudom mi a pontos neve) és tovább tudsz lépni a következő évfolyamba.


Egyik volt osztálytársam kiment 1 évre küföldre és velünk folytathatta volna a tanulmányait ha minden tantárgyból levizsgázik, de végül nem sikerült neki.


Én és mindenki aki már rakott le előrehozott érettségit tudja, hogy az adott tantárgyból ( ami már csak inftó vagy nyelv) ilyen évfolyamot lezáró vizsgákat kell tenni, hogy leérettségizhess.


Szerintem ha elmagyarázod a helyzetedet az igazgatóságnak, akkor elég jó esélyekkel indulnál, hogy megengedjék ezt a lehetőséget neked.


Persze ehez sokat kéne tanulnod, de ezzel kevésbé furává tudná tenni a dolgot...

2018. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos a kiszemelt suliba nincs olyan lehetőség,hogy sima érettségi...

Jobb suli meg nincs a közelben

2018. aug. 17. 23:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy előtte nagyon rossz suliba jártam,nem vagyok olyan okos,mint lehetnék
2018. aug. 17. 23:55
 8/11 A kérdező kommentje:
*hogy megtegyem ezt a “minden tantárgyból vizsgát”amiről eddig még nem halottam.
2018. aug. 17. 23:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Angliában a "high scoolban" egy osztályon bellül 5-6 év korkülönbség is lehet. Főleg akik nemrég vándoroltak be, és az addigi iskolai végzettségük nem kompatibilis az angollal. De nem csak bevándorlók, maga az angol iskolák között nem egyenlő az elvárási szint mondjuk 9. ben két angol középiskola között.
2018. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező ... ehez nem okosnak kell lenni hanem le kell tudni űlni egy asztal elé és elkezdeni tanulni.


Amikor leírtam a kommentemet tudtam, hogy nem fogod megcsinálni, amivel nincs baj, csak legyél tisztában, azzal hogy mért nem csinálod meg.


Ne mond azt, hogy nem vagy elég okos. Csak írd azt, lusta vagy és nincs kedved hozzá, amivel nincs baj, mert az emberek nagy részének ez lenne erre a reakciója. Ezért nem lehet látni sok 14 évesen érettségizőt...


Szóval legyél őszinte magaddal, mert a gimnázium teljesítéséhez nem kell okosnak lenni. Még akkor sem ha gyorsabban akarod megoldani.

2018. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!