Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ilyen lányok hogy veszik...

Az ilyen lányok hogy veszik magukat rá erre?

Figyelt kérdés
Tegnap Siófokon voltunk, és annyi lányt láttam az asztalon táncolni egy szál bugyiban. Én egyszerűen nem bírtam felfogni ez nekik miért jó, mondom biztosan a pénzért stb... hát de én esküszöm láttam az élvezetet az arcukon ha pl észrevették, ahogy nézi őket egy öreg pasas . Az egy dolog hogy táncol, de hogy konkrétan már majdnem az asztal tetején u***ák meg a r****c-ot, szerintem elég erős. És ezeknek a lányoknak a szemében semmi undort nem láttam. Komolyan lehet ezt élvezni?
2018. aug. 20. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan lányok, akiket büszkeséggel tölt el, hogy őrjöngenek értük a fiúk.
2018. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is nagyon eros. Valakinek nincs szegyenerzete... De mi van, ha valaki felrakja ezt a netre? Videot, vagy kepet. Orokre fent marad...
2018. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Tuti hogy szer hatása alatt álltak. Vagy beadtak neki valamit, vagy ő az aki masszív fogyasztó.
2018. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó eséllyel drogoztak vagy iszonyú mennyiséget piáltak. De valószínűleg ezek nélkül is ostoba rib.ncok, csak így még a maradék eszük is elmegy. Ha szexet akarnak, vonuljanak a bokorba, kocsiba, akárhova az aktuális partnerrel, azt kész.
2018. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
jófejek lehettek, szivesen neztem volna.
2018. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Részegek és nyaralnak ... Magyarul kiengedik a gőzt.


Részegen az emberek sokkal jobban felszabadulnak és nem foglalkoznak mások és saját elvárásaikkal.


Én szívesebben lennék egy ilyen lánnyal, mint egy még részegen is a sarokban ülő halkan kacagóval.


Ettől nem k---a vagy r---c. Nyílván van az a helyzet és tipusú lány, akinél mást mondanék, de úgy hogy ilyen keveset tudok a helyzetről nem írnám le őket negatívan.

2018. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felreertes ne essek, nem egy barati tarsasagbol csapodott fel a lany a pultra, hanem gondolom ez a munkaja :D sztriptizelt.. a kerdes arra vonatkozott hogy vajon ezt hogy tudjak ok elvezni, mert ahogy lattam ok valoban elveztek, illetve mitol vehetik erre ra magukat, hogy 60as pasik csorgatják a nyálukat rajuk es huzzak le a bugyijukat.
2018. aug. 20. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenek durván szeretethiányosok, és jól esik nekik a figyelem.
2018. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok az istennők. Bárcsak ott lehettem volna és csodálhattam volna őket. Fogdosni is lehetett őket??
2018. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!