Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetek, ha a munkatársnőm...

Mit tehetek, ha a munkatársnőm folyamatosan lealáz engem?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolati mélypontja és a párja folyton velem flörtölt, de nem történ semmi. Azóta ez megszűnt, ők pedig jóban vannak ismét, de azóta a közvetlen munkatársnőivel folyton engem aláz. Egy kis üzemben dolgozunk, én gyártáson, ők meg irodán, ahova gyakran kell járnom címkékért. Folyton olyanokat mond nekem, hogy a cipőjét nem nyalhatnám le, hogy én örökre egy albérletlakó maradok, nekem dobnak fém aprópénzt, hogy ebből szedjem össze magam, olyanokat mondanak, hogy én egy köpet vagyok. EGyszer mondtam neki, hogy mégis engem akart a pasija, arra volt a válasza, hogy olcsó árunak sok a vevője meg hogy azért mert alacsony költségvetésű nő vagyok. Főnöknek szólni nem tudok, vagyis hát felesleges, mert ez a nő nagyon jóban van velem, munkahelyet váltani pedig ... hát amúgy nem rossz a munka. Mit tegyek? Huszonéves felnőtt nőről van szó amúgy :S
2018. aug. 20. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólj ennek a pasinak, aki régebben flörtölt veled, hogy állítsa le őket.
2018. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt mondanám neki, " Hogy ha azt gondolod, hogy annyival jobb vagy nálam, akkor miért van szükséged arra, hogy ilyen ocsmány stílusban bizonygasd? Egyébként kinek is bizonygatod? magadnak? Vagy a barátnőidtől várod a megerősítést?
2018. aug. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En undorodom Az ilyen emberol.

De! Meg lehet változtatni.

Ha mégegyszer beszól: dicsérd meg, bizonygasd azt, hogy ő egy érték.

Mert ezt azért csinálja veled: mert ő ezt nem hiszi el...

Legyek jó ember, és hidd el: ez a csavar valószínűleg bejön.

2018. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, most mi a helyzet nálatok?
2019. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!