Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bujkálnál a saját munkatársaid...

Bujkálnál a saját munkatársaid előtt hogy nehogy észrevegyék a kocsid, vagy nem kell foglalkozni mással?

Figyelt kérdés

Most jutottam el anyagilag arra a szintre, hogy kicsivel több mint 4 millió forintot fordíthattam autóra, ez egy pár éves japán modell, ismerősök sem láttak vele, viszont szeretnék vele munkába járni, de nem igazán értelmiségi az a közeg ami körül vesz, a helyzeten még az életkorom is bonyolít mert 30 éves sem vagyok, és az ott dolgozók zöme még középkorú családos emberként sem tudnának ennyit fordítani autóra, akinek van az sem éri el az 1 milliós összeget.

Tartok tőle hogy piszkálnának ha látnának vele, és esetleg kárt okoznának nekem, fényezést összebarmolnák, itthon is az udvarra parkolok ha tudom nem megyek semerre, a tükröt befordítom néha.


2018. aug. 21. 00:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdésem van.

Mi a fenének veszel ilyen autót, ha úgyérzed utána bujkálnod kell vele?

Szerintem ennél szánalmasabb nincsen.

Az ember egy autót azért vesz, hogy használja. Nem egy 4 milliós autó járkál az utcán, sőt... Egyáltalán nem kirívó. Ha a munkahelyeden kinéznének, akkor ne járj vele dolgozni (de akkor meg minek?).

Szóval lehet hogy hülye vagyok, de nem értem. Ha veszek egy autót (akármilyen is legyen az), azt azért veszem, hogy használjam és eszem ágában sem lenne bujkálni vele.

A szándékos károkozástól pedig addig nem félnék, amíg meg nem történik. Nyilván rosszul esne és akkor már elgondolkoznék azon a kamera dolgon, de addig nem vinném túlzásba.

Bárhol bármikor előfordulhat, hogy meghúzzák, végignyúzzák akár véletlen. A mi autónkat pl. parkoló helyzetben törték össze. A párom éppen benne ült, engem várt, így rögtön betétlapot írtak, nem volt belőle gond. Ugyanakkor biztosan baromi kellemetlen, ha összetörik az értéktárgyadat és otthagyják mindenféle elérhetőség nélkül. Ezt viszont bele kell kalkulálni sajnos.

2018. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11

Én sem rejtegetném ha egy átlagos családi autó lenne, de hosszú sedan, ami sportos formatervvel rendelkezik, ezáltal feltűnő mint a fene.

2018. aug. 21. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!