Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj ha 20 évesen sokkal...

Baj ha 20 évesen sokkal jobban kijövök 40-50-60 évesekkel, mint a saját korosztályommal? Idősebbekkel jól elbeszélgetek, de a korosztályommal nem tudok.

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem baj. 😊
2018. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

20 évesen én is sokkal jobban kijöttem az idősebbekkel. :) Nincs vele semmi gond.

38/F

2018. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva. 40 éves vagyok, és a gyerekek világa áll közelebb hozzám. Szeretem a gyerekeket, sokáig dolgoztam iskolában, és többször önkénteskedtem határon túliak között. Inkább velük lennék, mint 15-20 évvel idősebbekkel. Sajnos most olyan helyen dolgozom, ahol utóbbiak vannak, főleg nők. Őket más érdekli, mint engem, az a korosztály nem az én világom. Mindig a fiatalabbakkal jöttem ki jól.
2018. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 évest nem mondanék gyereknek
2018. aug. 10. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

A 20 éves már javában felnőtt.

2018. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Én 46F vagyok, de sokkal jobban megtalálom a hangot vagy a nagyon fiatalokkal, sok huszonéves avgy 30 körüli haverom van, illetve van néhány 60as, jól szituált ismerősöm, barátom, akikkel szintén jó a kapcsolat.

Amikor egész fiatal voltam, én is jobban szót értettem az idősebbekkel, mert az érdeklődési köröm túlmutatott a rágógumipapír gyűjtögetésen, játékprogramokon vagy a Bravo újságcikkeken való csámcsogáson. (Diákkoromban ezek voltak menő dolgok).

Aztán fordult a kocka. A mai harmincas-negyvenesek leginkább családos stresszrobotok, hajszolják magukat, hogy a csekkeket befizessék, örök téma a gyerek, az iskola, a többi szülő. Egyedülállóként nemmnagyon van velük témám. Ellenben van pár idősebb barátom, akik már túl vannak az ilyen családos témákon, kirepült gyerek, elvált urak, nagyértékű autók, nagy értékű ingatlanok, befutottság stb.

Illetve a bulizós fiatalság áll közel hozzám, mivel magam is sokkal lazább vagyok, mint a tipical negyvenesek.

2018. aug. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!