Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek dobjam a "barátaim...

Szerintetek dobjam a "barátaimat"?

Figyelt kérdés
Középsulis vagyok és nincsenek igazi barátaim. Viszont az osztályomon belül belekerültem egy kissebb társaságba akikkel suliidőben együtt lógunk. De amint kicsengetnek az utolsó óráról másnapig nem beszélek velük semmit és ez megy hétvégente illetve nyáron is. Nem osztanak meg velem semmilyen bizalmas információt és én sem velül. Ennek ellenére mindenki még ők is azt mondják hogy a barátjuk vagyok. Eléggé klikkesedett az osztály már az első évben is szóval ha másokkal akarok barátkozni akkor ővelük a kapcsolatom biztos megromlik. Szerintetek megéri a kockázazot hogy egyedül maradok ha cserébe van esélyem igazi barátokat találni akikkel nem csak hülyülni lehet?Vagy bírjam ki ezt a három évet?
2018. aug. 23. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne őket dobnod. Csak mert nem lógnak állandóan a nyakadon azért?
2018. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem éri meg, én is így voltam. Suliban akkora barátság volt, aztán nyáron alig beszéltünk.
2018. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy nem vagyunk állandóan együtt csak azért jó lenne elmenni valakikkel valamilyen közös programra
2018. aug. 24. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
te próbáltad őket hívni?
2018. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy ideig igen viszonzás híjján abbahagytam
2018. aug. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!