Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nők mindig azt választják a...

A nők mindig azt választják a végén, akinek rendezett, biztos a jövője? Akiknek meg nem ez az elsődleges, azok laknak 30+ felett is albérletben nélkülözve?

Figyelt kérdés

Én próbálok a nők fejével gondolkodni hogy nekik mi lenne a jó, menő, élhető élet, és ezt vettem észre sokaknál közel a 30-hoz vagy kicsivel afelett hogy akinek van pénze az ingatlanba fordítja(felújítás,bővítés, korszerűsítés) és utána már nincs nagyobb kiadása az életben.

Anyu egyik munkatársának a lánya közel velem egy idős, itt laktunk a környéken velük, a lány kint dolgozik németbe egy kávézóban, a srác vitte ki magával, ő pedig fémmegmunkálással tevékenykedik, a boltban összefutottak váltottak pár szót és a lányáékra kitértek hogy pár éven belül csak visszajönnek haza és építkeznek majd, utána itthoni fizetésből is megélnek, nem kell albérletezni meg egyszer itt alszok egyszer ott.


Szerintem nincs gondjuk a pénzre mert nem alja segédmunkát végeznek, az asszony mondta hogy a lakhatást térítik nekik pár száz euro, amikor itthon voltak a kinti kocsijukkal jöttek látogatóba de az a típus 5 millió körül van használtan itthon, megnéztem facen őket, több különféle helyen is voltak, szórakozóhely, vidámpark minden szar, amit meglehet fizetni.


Gondolom idővel jön majd a gyerek is, ha meg lesz a tőke és rendezik a hátteret


Nekem nincs lehetőségem külföldre menni, nyelvtudás hiányából eredően, így itthon alakítom a jövőmet, nekem az 31-33 éves koromra lesz meg ami nekik már most elérhető, ők nevetve kifizetnek az építtetőnek 25-30 milliót én meg 15-ért ha találok enyhén felújítandó házat.


2018. aug. 24. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez a nő dolgozik, nem? Nem betette a seggét egy milliomos mellé, mindketten dolgoznak a közös életükön. Vagy rosszul értettem?
2018. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már a kérdést se nagyon értem.

elkezdesz itt mesélni..egyáltalán mire vagy kíváncsi?

De próbálok válaszolni. Tudom, megdöbbentő lesz, amit írok, de az emberek nem egyformák, és nem egyformán döntenek. Van, aki gazdagot választ, más meg szegényt, vagy éppen egyedül marad, mert nem jut neki senki.

Szerintem ha én nőként csóró vagyok, akkor felesleges gazdagot választani, mert a ház úgyis az övé, és egy idő után úgyis fiatalabbra cserél, akkor meg ugyanott vagyok, mint előtte.

2018. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál, 30 felett te is össze szedsz 15 millát, nyilván az is képes lesz erre akivel közösen vállalnátok gyereket, 15+15 az pont 30. Hol itt a különbség?
2018. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Akik most kerülnek a munkavilágába többségük ha tudna sem akar spórolni a jövőjére nézve, tökéletes példa erre a 24 éves unokahúgom Ő tipikus példája annak hogy verd el a pénzed fiatal éveid alatt(iphone, converse cipő ami 1 éveket bír ki de tudja és mégis megveszi újra és újra), és költözz albérletbe mert csak az jut.


Az megint más amikor a gazda veszi ugyanezeket mert ott jut a bmw-be teli tankra, szervizre.

2018. aug. 24. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő fejével gondolkodni??? Te hüly_e vagy?
2018. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bammeg, tanuld meg a nyelvet és mehetsz te is mosogatni.
2018. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez van,ezzel nem tudsz mit tenni csak ha tényleg akarod?

Panaszkodni,siránkozni lehet de előrébb nem jutsz,tapasztalat alapján mondom.

Motiváció úgy látom van, vagy is terv ami nagyon fontos, kezd el tanulni a nyelvet közben képezd magadat suli stb..

Legyen valamilyen képzetséged, szakmád amit élvezel is aztán menj ki, alja munka eléggé kemény lesz szóval képezd magad.

Ha ez meg van menj ki külföldre azért azt el mondom hogy ott sincs kolbászból a kerítés és sokkal gyorsabban és keményebben meg kell dolgozni azért a pénzért mint itthon.

Ahogy nőttem fel úgy kezdtem el lustulni, amivel nincs baj,csak lustán nem sok mindent tud az ember el érni legalább is szerintem.

Na szóval sulit be fejeztem semmi tervem nem volt 18 évesen valahogyan el szálltak a régebbi tervek,egyik ismerősöm mondta menjünk el Franciaországba és vonuljunk be az idegenlégióba ezt meg is tettük, sokat ért az a minimális német nyelvtudásom ott max ha találkoztam németekkel azokkal tudtam komunikálni konyha nyelven, német nyelvet sosem szerettem,szóval be kerültünk a légióba ahol az elején volt magyar segítség a papíroknál aztán francia nyelven mondtak minden a kiképzésen, végig csináltam ezt a pár hónap kiképzést ezekután kemény fizikai terheléseket viseltem el amiről inkább nem mesélnék de a gyenge ember biztosan meg tört volna de én ezt ki bírtam 5 évet voltam ott sok helyen jártam Franciaországon kívül például többször jártam Francia guyana, Afganisztánban stb..

Évek alatt rá jöttem mit is akarok?

Ezért el is kezdtem tenni érte 24 évesen.

Évek alatt meg tanultam franciául aztán angolul is, most valamiért a spanyolt kezdtem el tanulni talán csak azért mert sokat járok most ide.

Jelenleg kamionos vagyok és próbálok pénzt gyûjteni,nem egy állom munka ez, de most ez fizet számomra jól, nyilván külföldön vagyok már,közben tanulgatom és fejlesztem magamat másképp nem jutok előrébb.

Szóval ha én ezeket meg tudtam csinálni akkor te is képes vagy arra hogy megtanulj egy nyelvet el végezz valamilyen szakmát ami jól fizet itthon is aztán ki mész egy időre pénzt gyűjtesz mellete tudsz élni is, aztán haza jössz jöhet a lakás vagy a ház és itthon el helyezkedsz ebben a jól fizető szakmádban.

Akárki akármit el tud érni csak akarni és tenni kell érte.

2019. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!