Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szemétség az olyan lányokat...

Szemétség az olyan lányokat nőket kihasználni akik felszínes életet élnek?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó arcom van, ez sok mindenre lehetőséget ad, talán annyiból különbözök a korombeliektől hogy céltudatosabb vagyok, amit idősebb nők 30+ már észrevettek, és megjegyezte az egyik hogy ilyen egy igazi férfi, amin csak nevettem és megkérdeztem hogy mire gondolsz? Mondta hogy jó a kiállásod, aránylag sok időt fordítasz magadra, anyagi tekintetben is, jó néhány férfi tanulhatna tőled a vagányságból.


Ezt egy tipikus szalonban dolgozó piperés nőtől hallottam, köztudott hogy az ilyenek nem a családanya szerepről híresek. A napokban fodrásznál voltam, jó idő, tűz a nap, menjünk motorral, nagy szerelmem a sebesség gyerekkorom óta, rászoktattak :D

Jelenleg egy ilyen rakétám van [link]


Évek óta ebbe a szalonba járok, mert nagy részük fiatal akik értik a dolgukat, nem is nagyon kell magyarázni hogy milyen fazont vágjanak, az egyik csaj is tipikusan az a ribizli, akinek menő csávók kellenének, célozgatott hogy nem kerül semmibe a vágás ha rászánok egy délutánt és elviszem gurulni, ezt vehetem úgy is hogy bejövök neki, viszont szépség ide vagy oda pont arra jók hogy megjelenjen velük az ember fia, de közös életet nem ilyenekkel kell tervezni, szerintem én gondolom jól.

Ilyen kaliberűek korábban is felfigyeltek rám, a külsőm miatt inkább őket vonzom mint sem a szolidabb, természetesebb réteget :/


2018. aug. 29. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, adjál nekik. Én nem bírom az ilyen típusúakat, keveredtem életem során már én is olyan helyre ahol vegyes fodrászat volt, megbotránkoztató módon tudnak viselkedni ezek a rifkék. A fsz a fsz csak is a fsz.
2018. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csajszi vagyok, de én is azt mondom, hogy nem szemétség. Ha ennyi esze van, meg is érdemli :D

Ha meg külső alapján döntenek, ítélnek(még ha pozitívan is) hát gratulálok..

(Egyébként a motor engem is vonz, nem is kicsit :) (nekem is van :D) )

20/L

2018. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt érted kihasználás alatt, hogy kevesebbe kerülne a benzin amiből hazaviszed mint a hajvágás?

Miért felszínesség ez?

Próbálom összefüggésbe hozni a kérdést a szöveggel ami arról szól, hogy milyen jól nézel ki és milyen motorral jársz.

Nem lehet, hogy téged használnak ki azzal, hogy oda jársz hajat vágatni, ők meg azt mondják jól áll a hajad amit náluk vágatsz? Egyikük megsajnált és mondta, hogy most ingyen volt. Szerintem ez történt.

2018. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Ez a csaj akiről írtam, egy ideje várja hogy én lépjek, viszont nekem közömbös, mert tudom hogy ha hétvégente szórakozni mennek, foghatna magának több srácot is hasonlóakat mint én, csak épp az olyanok bohócok, akikre rá néz valaki kicsit komolyabban, már odáig vannak.

2018. aug. 29. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha. De mi a kihasználás ebben?
2018. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"inkább őket vonzom mint sem a szolidabb, természetesebb réteget :/"


Miert csodálkozol ezen? Valószínűleg csak rad kell nézni és látszik, hogy minek tekinted a nőket, a kérdésed is arról szól, hogy hogyan kell őket kihasználni. Én egy ilyen általad említett "rendes" lany vagyok, valószónűleg észre sem vennél, mert nem ribis a kinézetem, de ha észre is vennél, tipikusan az a fajta vagy, akit nagyívben elkerülök, mert nem lehet benne megbízni.

2018. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!