Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy valaki teljesen leáll a posztolással?

Figyelt kérdés
Előtte se posztolt nagyon sűrűn, de most meg szinte soha semmit nem tesz ki. Régebben nlha kitett valamit. Szerintetek mi lehet az oka? Amúgy meg belép legalább félóránként, mert a lájkja mindenhol ott van, de ezzel kapcsolatban meg az hogy egy ideig csak az általa kiválasztott emberek képeit lájkolta, előtte mindenkiét és most megint mindenkiét
2018. aug. 30. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy mi közöd hozzá...
2018. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki muszájból van fent az FB-n, + rájön, hogy egy "jóakarója" feltörte a fiókját, és folyamatosan töri fel, bárhogy változtat jelszót,mert esélyes hogy az FB-nél van ismeretsége, az minek tegye fel a posztjait, mikor az a némber mindig törli neki?
2018. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
anno én is sokat posztoltam, amikor még nagyon ráértem középsuliban, illetve sokkal több felszínes kapcsolatom volt. mostmár kevesebbet foglalkozok ezzel. nem érdekel különösebben, hogy ki mit lát. akivel tartom a kapcsolatot és fontos, az ugyis tud a dolgaimról, elküldöm nekik a képet/képeket amit amúgy feltennék facera/instára, stb. az ő reakcióik érdekelnek igazából... :)
2018. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És milyen érdekes, hogy perceken belül az írásom után már reagál is az illető:DD
2018. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neki van élete (veled ellentétben).
2018. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 Neki?:DD Ha lenne nem lesne másokat:)
2018. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán az lehet az oka, hogy rájött van élet a facebookon kívül is.

A kérdésed miatt megnéztem hogy ebben az évben én 5 dolgot posztoltam. Nem akarom az életemet kiteregetni a nagyvilágnak. Lehet hogy az ismerősöd is hasonló mint én.

A másik ok lehet az is hogy csak kevés ember látja amit posztol és Te nem vagy a kevesek egyike.


Kedves kérdező kívánom hogy ez legyen legnagyobb problémád az ismerőseiddel.

2018. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy értelmetlen az egész.
2018. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Miért nem kérdezed meg töle ha annyira érdekel?
2018. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miert ne lenne életem?? Attól hogy erdekel ez attól lehet életem és van is.
2018. aug. 31. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!