Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ezzel a helyzett...

Mit csináljak ezzel a helyzettel? Unom már az életet, hogy mindig ilyen lehetetlen helyzetekbe hoz, belefáradtam.

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni. A nyáron külföldön voltam és megismerkedtem egy lánnyal és egy sráccal. Nagyon jóba lettünk, és úgy éreztem hogy a lány és köztem is kezd kialakulni valami (Aztán lehet megint csak képzelődtem, de amikor már négyszer hozza vel hogy találkozzunk majd, ki az aki nem bizakodna? Sosem volt még barátnőm.). Mikor mindneki hazatért, beszéltem a lánnyal, mondtam hogy szeptember végén ráérek már hétvégén és találkozhatunk, a konkrétumokat majd megbeszéljük ha tudok biztosabbat. Nagyon lelkes volt, örült neki. Beszélt a másik sráccal, akinek említette hogy majd találkozunk, erre a srác rámír hogy ha nekem jó akkor talán ő is tudna jönni.


Most ebből hogy jöjjek ki jól? Ha írom neki hogy én csak a lánnyal szeretnék találkozni, akkor lehet megsértődik, vagy ha megkérdi a lány hogy miért nem jön, megírja neki hogy én azt akartam hogy ne jönnön. Ha mondom hogy persze, találkozzunk hárman, semmi gond, az meg egy hatalmas hazugság és így semmi kedvem nem lenne elmenni, és a lány is azt fogja gondolni hogy nem érdeklődöm komolyan, csak mint barát.

Ti mit tennétek? Nem elég a gondom, alapból kivagyok idegileg, fogalmam sincs mihez kezdjek az életemben, kicsit kezdtem beleélni magam hogy talán lesz valami, soha senkitől nem kaptam még ennyi pozitív visszajelzést, erre megint jön a csavar a végén. Megírom neki hogy oké akkor találkozzatok ha akartok, aztán letiltom mind a kettőt és bejelentkezek egy pszichológushoz. 24/F


2018. szept. 6. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz a "vizsgadrukk", de derítsd már ki, hogy akkor kettesben akar vagy se.
2018. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megírom a srácnak hogy most kettesben szeretnék vele találkozni először, a csajt meg nem kérdezem meg hogy mit szeretne, nem ő akarta a hármas talit, hanem a srác kérdezte meg tőlem. Lehet neki nem is említette, és tőlem akarta megtudni eloszőször, hogy hogy állok a dologhoz.
2018. szept. 7. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!