Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek! Ti kedvelitek a...

Emberek! Ti kedvelitek a cigányokat? Egyből elítélitek őket vagy inkább először megismernétek őket?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal hogy vannak normális cigányok akik rendesen élnek. De nektek mi a véleményetek róluk? A normálisakat is utáljátok vagy mi a véleményetek róluk?

2018. szept. 10. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nem faj alapján ítélek. Ha valaki tanul, dolgozik, becsületes, azzal nincs bajom. Ha segélyből él, piál és sorra csinálja a gyereket, azt lenézem, akkor is, ha hófehér bőrű.
2018. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem ítélem őket meg egyből, de távolságtartóbb vagyok velük. És ez nem véletlen
2018. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nem kedvelem őket, a nagyon nagy többségük bunkó, alpári és gusztustalanul viselkedik.
2018. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Általánosban volt az osztályomban egy félcigány fiú, semmi gond nem volt vele, most mérnöknek tanul. Igazából nem is látszik rajta, hogy cigány lenne. Az anyja volt cigány, volt munkája is, normális körülmények között éltek. Alapvetően nem ítélem el őket, viszont mióta Pestre költöztem, szinte csak a negatív példát látom, pl buszon hőbörög, ordít az utcán, káromkodik, piál, szemetel. Szerencsére már az öltözködésük alapján is be lehet mérni, normális-e, vagy az agresszív fajta, akit el kell kerülni.
2018. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Hogy kedvelem e?! Egyenesen imádom őket! Ingyen nekik adnám a Vénusz bolygót, és lőném is ki az összeset oda rakétával.
2018. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Egy normális cigány ismerősömön és családján segítettem a testvéremmel, de sajnos meglátta a rokonság és a slepp, hogy van itt két jószívű idióta, akit ki le lehet húzni..... alig 2 év leforgása alatt szinte mindenünket elvesztettük, módszeresen kicsináltak minket, mág egy rablási kísérlet is volt, ahol puszta kézzel kellet vasdorongos, drogos idióták ellen megvédenünk magunkat. Azóta szinte minden nap rémálom.
2018. szept. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
95%
Gyűlölöm őket. Amilyen hekyeken jàrok,tele van velük minden.
2018. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Sajnálom azokat a romákat, akik normálisan viselkednek, de a hőbörgő, drogos cigányok miatt őket is negatívan ítélik meg :(
2018. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pofára osztályozok. A nem rendes embereken külsőre is látszik, hogy nem azok. Volt pár ember eddig, akit szinte azonnal megkedveltem és pont nem érdekelt a származása, mert korrekt volt, inteligens és jó ember.

A többi viszont mehet a darálóba komposztnak.

2018. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedveltem, úgy mondanám.

Én is segítettem őket, nekik adtam csomó mindent, de ugye aki a kezét nyújtja...kb még a lábamon a kisujj is kellett volna.

És ha már nem adtam hihetetlen agresszív lett egykettő.

A büdös életben nem költöznék soha többet cigányok közé.

Eleinte nem volt ez baj.

Sajnálom azokat, akik próbálnának normálisan élni, de a fajtársaik miatt nem tudnak sosem érvényesülni.

2018. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!