Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem fogadják el, ha...

Miért nem fogadják el, ha valaki vallásos?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam sem konzervatívnak, sem liberálisnak szélsőségesen, mindkét oldalon vannak olyan értékek, amelyek mentén próbálom élni az életem. Senkivel nincs bajom, tőlem házasodhatnának a melegek, szeresse mindenki, akit szeretne, de nem értem, hogy a legnagyobb liberálisok, ha azt hangoztatják, hogy fogadjunk el mindenkit, és hagyjuk élni, miért nem fogadják el, és bélyegzik meg kapásból, ha például valaki vallásos? Olyan sokszor találkozom azzal, hogy ja, te vallásos vagy?, a lesajnáló hümmögés kíséretében.
2018. szept. 12. 23:48
1 2
 11/11 he84 ***** válasza:
66%
Értem és hát ja, igazad van. Sok vallásos ember túlzásba esik, főleg a keresztények között.
2018. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!