Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált, visszahúzódó...

Introvertált, visszahúzódó emberből lehet még közkedvelt ember, aki mindenkivel könnyen barátkozik?

Figyelt kérdés
Minden osztályban/munkahelyen vannak olyan emberek, akiket úgymond "mindenki" kedvel, legalábbis a nagy átlag. Ha valaki nem született ilyen személyiséggel, inkább visszahúzódó, annak lehetséges formálnia a személyiségén?
2018. szept. 20. 22:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék társasági ember lenni, hiányoznak a barátok, de ahogy megpróbálok ismerkedni, leblokkolok, és abszolút nem tudom kimutatni a személyiségemet. Egy unalmas, személyiséggel nem rendelkező emberként ismernek, mert nem tudom elengedni magamat, és mindig az a vége, hogy kínos csend áll be a beszélgetésbe. Most kezdtem az egyetemet, és több emberrel is próbáltam ismerkedni, de valószínű nem tartanak szimpatikusnak, mert senki nem keresi újra a társaságomat. Próbálok hasonló típusú emberekkel ismerkedni, de sokan nem igénylik a társaságot, vagy már találtak érdekesebb embereket. :/ Ma is megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon szimpatikus, félek, hogy elszúrom. :(
2018. szept. 21. 18:23
 12/13 baraklay ***** válasza:
Mindenki pontosan olyan, amilyen lenni akar. Ha változni akar, akkor változni fog, ha csak nyavajogni akar, akkor meg nyavajogni fog.
2018. okt. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Röcsögei Péter ***** válasza:
Közkedvelt, sztár nem nagyon. Max megismerik a tetteiről idővel, hogy jóindulatú, meg lehet rá számítani, nem hangolja egymás ellen az embereket, nem a mások hibáinak kiemelésével lép előre a munkahelyén stb. Nekem is van 30 kiló pluszom, ami suliban egyértelmű kiközösítési ok volt. Én meg is gyűlöltem örökre a sportembereket az egoista fasiszta felfogásuk miatt, ezért nem mentem később sem edzőzterembe. Lettek egyedül művelhető hobbijaim, és ma már, ha erőltetem, se leszek közösségi ember. Én is szeretek társaságban lenni, de jóból is megárt a sok, fel kell töltődnöm egyedül, mint egy telefonnnak.
2018. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!