Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek egy Introvertált...

Szerintetek egy Introvertált ember hogy találhat párt magának?

Figyelt kérdés
Magamból kiindulva mivel én is introvertált vagyok,így egyáltalán nem járok el szórakozó helyekre stb,illetve a sulimba ahova járok alig van lány,tehát mondhatni jelenleg alig lépek interakcióba lányokkal. Ez elég nehéz helyzet,szeretném tudni mit próbálhatok meg tenni vagy változtatni hogy párt kereshessek magamnak. Akár társkeresőket is hajlandó lennék kipróbálni,habár nincs hitem az ilyesmiben.

2018. szept. 19. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, a társkereső jó példa. Én is erősen introvertált vagyok, de szerencsém volt. Barátommal, akivel egy társkereső appon ismerkedtem meg mostmár két éve együtt vagyok.
2018. szept. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkahely, bár az nálad ugye kilőve, mert még tanulsz, társkereső, hobbi (klubok, egyesületek), barátok vagy rokonok által.
2018. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, persze. 1-2 éve én is próbálkozom anonim felületeken, de az a gond, hogy sokszor szörnyen bizalmatlan vagyok, mivel interneten bárki bármit írhat. De azért reménykedem, hogy előbb-utóbb összejön valami.
2018. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, párommal a neten ismerkedtem meg. Nem társkeresőn, hanem egy beszélgetős oldalon, szóval nem számítottam rá, hogy összejövünk. :D
2018. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahol egymásra találhattok a megfelelő emberrel,nem muszály,hogy az szórakozó hely legyen.Ha szórakozóhelyekre nem vágysz,nem jársz azért valahova csak szoktál menni?Színház,mozi,közösségek,sport klub? Ha nem jársz érdemes keresned az érdeklődési körödnek megfelelő hobbit.Lehet az kezdetben kutya sétáltatás is.Néha az extrovertát emberek se találnak párt még akkor sem ha heti 3alkalommal járnak szórakozni.
2018. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon introvertalt vagyok. Próbáltam neten és ismerősök által ismerkedni. Eddig sajnos egyik sem jött össze.
2018. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Te nem introvertált vagy, pajti, hanem félsz a pofára eséstől.
2018. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cseppet sem félek a pofára eséstől,örülnék ha egyáltalán lenne kinél pofára esnem :D
2018. szept. 20. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!