Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Idegesít, ha valaki úgy...

Idegesít, ha valaki úgy beszél hozzám hangosan, hogy azt mások is hallják. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Legyen az busz, sorbanállás vagy a lépcsőházból lefelé/felfelé jövet engem baromira zavar, ha az akivel vagyok hangosan beszél hozzám vagy kérdezget úgy hogy azt esetleg mások is hallják. Természetesen a Tesco pénztárnál az "elfelejtettünk sonkát venni, szaladj már vissza gyorsan" és ehhez hasonlókkal semmi bajom nincs. Leginkább a sztorizgatás zavar olyan helyen ahol többen is hallják és mivel unatkoznak (sorbanállnak, buszon ülnek) akaratlanul is odafigyelnek (ez alól én sem vagyok kivétel). Szóval a fölösleges locsogás ami idegesít, főleg ha hangos nevetésekkel is meg van fűszerezve.

Szóval a lehetőségek:

1. Vannak olyan típusú emberek akiket ez zavar és ez teljesen normális.

2. Kezeltessem magam.



#társaság #beszélgetés #hangos beszélgetés
2018. okt. 9. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak diszkrét vagy. :)
2018. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább folytonosnak mondanám.
2018. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, de nem érzem hogy gond lenne velem.
2018. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is zavar utcán, én nem is tudok hangosan beszélni, ha emberek sétálnak el mellettünk a beszélgetőtársammal, akkor abbahagyom a beszédet addig, amíg hallótávolságban vannak a szorongásomnak köszönhetően. :D Nem azt mondom, hogy normális, de már ketten vagyunk furák. :P
2018. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, ezért csak igyekszem csak azokkal tartani a kapcsolatot, akik nem nagyhangúak, mondjuk nem nehéz, mert velük nem is találom a hangot (a másik értelemben sem).
2018. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tipikus. Ha beszélek és jönnek szembe az utcán én is elhallgatok :D Egyik haveromnál vettem még ezt észre aki amúgy nem egy introvertált ember, de mikor mesélt valamit és szembe jöttek már előre mondta, hogy "várj majd mindjárt" és folytatta.


[link]


Mikor ezt megláttam ma, egyből az jutott eszembe hogy na kb. erre gondoltam amikor kiírtam ezt a kérdést...

2018. okt. 10. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!