Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi fülzúgás? 23 hetes...

Terhességi fülzúgás? 23 hetes kismama vagyok. Egy hónapja gyötör a jobb fülem zúgása. Zúg, búg, dobog elég hangosan, úgyhogy nagyon idegesít, sokszor éjszaka is felébredek a "hangzavarra". Volt már valamelyikőtöknek ilyen problémája? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás okozhat fülzúgást. Nem akarlak megijeszteni, de nézesd meg a vérnyomásodat.
2014. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is zúg, terhességem elött is zúgott..

A fülészeten kimosattam és elmúlt, de újra el kell mennem.

Egyébként több oka is lehet a fülzúgásnak.

2014. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A vérnyomásra én is gondoltam...pont annyi szokott lenni, mint a megengedett (140/80) vagy egy picikét magasabb. A terhesség előtt magas volt a vérnyomásom, a baba vitte le:)

A védőnőm is azt mondta, lehet több dologtól is, ha nem múlik el akkor felkeresek egy fül-orr gégészt, hátha segít.

2014. ápr. 24. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hpgy vérnyomásprobléma van. Nem voltál náthás? Ha hosszabb ideig náthás voltál vagy be volt dugulva az orrod az is okozhatja. Idő kell, hogy helyreálljon. A fülészeten kitisztítják, de ettől a zúgás még megmaradhat néhány hétig. Ez saját tapasztalat.
2014. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Náthás nem voltam mostanában, a terhesség elején folyt az orrom, meg dugult éjszakánként de az nem nátha...:(
2014. ápr. 24. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajnos, pedig alacsony a vérnyomásom. Néha a pulzusom szokott felmenni, esetleg ehhez lehet szerintem köze,de hogy őszinte legyek, mostanra, a 25. hétre már annyira hozzászoktam, hogy nem zavaró. Eleinte azt hittem megőrülök tőle, most meg már természetes....remélem azért szülés után elmúlik.
2014. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 23hetes vagyok és ugyan nem rendszeresen de volt pár nap amikor a bal fülemben hasonlókat tapasztaltam, és még szédültem is. Nekem is vérnyomáspróblémára gondoltak, de mivel nincs otthon mérőnk, ezért nem tudtam akkor megmérni.
2014. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!