Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha nincs facebookom? 16/L

Gáz, ha nincs facebookom? 16/L

Figyelt kérdés

Az osztályban többen is furcsállják, hogy nem csináltam magamnak még facebookot, de engem nem annyira izgatnak ezek a közösségi oldalak. A barátnőimmel úgyis sokat lógunk együtt és telefonon szoktam beszélni velük. Meg jönnek ezzel, hogy regisztráljak, mert hogy tök sok likeot kapnék ha tennék fel képeket. Hát nem tudom, engem pont hogy zavarna, hogy nem tudom ki mindenkihez jut el és hogy mindenféle fiúk küldözgetnék egymásnak. Meg nekem amugy is többet ér egy jó szabadidős program a barátnőimmel, mint likeok képekre.


Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről. Van még rajtam kívül itt ilyen korombeli?



2018. okt. 13. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
Mivel szürke egereknek nincs szükségük közösségi jelenlétre. Tehát nem gáz, így van rendjén.
2018. okt. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2018. okt. 14. 08:50
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Azért azokkal sem értek egyet, akik rühellik a facebookot.


Maga a felület egészen hasznos, könnyen el tudsz érni szinte akárkit, legyen az családtag, rég nem látott ismerős.


Oldalakra is tudsz azon keresztül regisztrálni.


Egyedül arra kell nagyon figyelni, hogy mit teszel fel, milyen személyes információkat osztasz meg.


De ha van egy "üres" fiók a neveddel és a profilképeddel, amire nem is kell képeket tölteni, máris könnyebben fogsz tudni kommunikálni, ha szükséges.

2018. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
45%
akar a frász facebookon kommunikálni szabadidőben
2020. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!