Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék a piszkálók ellen?

Mit tehetnék a piszkálók ellen?

Figyelt kérdés
Megütni nem nagyon szeretném a lányokat de amilyen kis p*csásan viselkednek velem meg amiket mondanak/csinálnak már megfordult a fejemben. De persze akkor elsirná a bánatát a végzős barátjának az még biztos jönne az egész telibek*rt osztályával.
2018. okt. 16. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell őket alázni, egyáltalán nem kell megütni, sokkal jobban bántja őket, ha pl. a súlyukra, külsejükre stb. teszel bántó megjegyzést. Ha meg nekiáll panaszkodni a barátjának meg mindenkinek, te is összegyűjtheted a te barátaidat.
2018. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miket mondanak, csinálnak? Mivel piszkálnak? Mondd el neki a véleményed róla, a tetteiről, szólítsd fel hogy hagyjon békén, esetleg vond be az osztályfőnököd, tanárodat akiben megbízol, és kérd ki a segítségét. Lehet, hogy ő is csak egy keménykedő, figyelemhiányos szájkaratés, aki csak megfélemlíteni akar.. A fizikai erőszak tényleg nem megoldás,akár vannak felsős haverok, akár nincsenek. Próbálhatsz segítséget kérni te is a barátaidtól. Sajnos az ilyen emberek ellen nem sok mindent tudsz tenni.Próbáld elengedni a füled mellett, mert úgy sem fog leállni amíg nem lesz komolyabb következménye a tetteinek. Márpedig ilyen esetekben nem nagyon vonják komolyabban felelősségre...
2018. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Velem az a baj hogy csendes vagyok és gondolom ezért cseszegetnek barátokat nehezen tudnék bevonni mivel egyedül mentem abba a suliba
2018. okt. 16. 17:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy utálom hogy találok egy szakmát ami érdekelne kitanulják helyette meg stresszelhetek ezeken az idiótákon+ a sok idegeskedés sem tesz nekem jót van hogy csak ülök és ráng egyet kettőt a lábam vagy a vállam
2018. okt. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!