Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások miatt megutálom a...

Mások miatt megutálom a lányt. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Majdnem másfél évig jártam egy tánciskolába, ahol meglepő módon szinte csak fiúk vannak, lányok nagyjából négyen (amikor kezdtem). A többi lány egy ideje vagy megunta és abbahagyta, vagy valami sérülés miatt nem tudta folytatni. Én maradtam ott az egyetlen lány és a fiúk is befogadtak maguk közé. Az egyik haladó csoportos srácnak van egy lány ismerőse, aki teljesen hirtelen eldöntötte, hogy elkezd táncolni. A lány kiskora óta atlétikázik és judozott is, és hát elég formás teste van, majdnem mint egy fitneszmodellnek. Mióta elkezdett itt táncolni, azóta azt hallgatom a fiúktól, hogy mennyire ügyes, máris lekörözi a legtöbb kezdőt, ő a legmotiváltabb lány eddig, meg persze mennyire megd...nák mert milyen jó a hátsója. Én most kezdtem az egyetemet, az óráim miatt nem tudok egyelőre táncra járni. A lányt nem ismerem, csak mások leírása alapján van róla egy kép a fejemben. Például egyszer annyira lerészegedett, hogy két táncossal majdnem egy szórakozóhely mosdójában...tudjátok... csak kizavarták őket. Ezzel kapcsolatban volt róla egy negatív megjegyzésem és az egyik srác egyből azzal esett nekem, hogy csak féltékeny vagyok, hogy "jobb hús" jött a piacra. Megjegyzem én senkivel sem kavartam és nem is tervezek, táncolni járok oda, nem pasizni. Én eleinte örültem, hogy jött egy lány végre és nem csak én leszek, viszont minden megmozdulásomat összehasonlítják az övével, azt az érzést keltik bennem, hogy mostantól tepernem kell, hogy jobb legyek nála - bármiben. Belekötnek abba, hogy nekem sápadt bőröm van és nem tudok lebarnulni, de neki szép napbarnított bőre van. Belekötnek abba, hogy mióta nem tudok táncra járni, azóta nem is igazán edzek, emiatt már nem vagyok olyan izmos, neki viszont az évek óta tartó edzés miatt feszes és nagy segge van. Sorolhatnám még... egyszerűen olyan, mintha nekem versenyeznem kellene vele, konkrétan mindenben. Ezeket sokszor inkább vicces piszkálódásként mondják nekem de néha van olyan beszólás amit őszintének érzek. :( Az nagyon rosszul esett, hogy ő a "legmotiváltabb" lány eddig az egyik srác szerint. Én évek óta a táncban látom a boldogságom, ezzel is szeretnék később foglalkozni, ha csak tudok, akkor videókat nézek, van egy kis füzetem, amit ezzel kapcsolatban vezetek, mindenfélét írok, jegyzetelek bele. Volt egy lány, aki bokasérülés miatt abbahagyta, ő szívét lelkét beleadta mindig, nagyon csodáltam hogy mennyire odateszi magát. Csak hát ő nem egy csinibaba bomba fenékkel, így sose vették igazán észre, hogy milyen ügyes és eltökélt. Ha már csak szóba kerül ennek az új lánynak a neve, akkor már rám jön egy afféle ingerültség. Valamilyen szinten tényleg irigy vagyok, mert ha tényleg olyan ügyes ahogy mondják (zéró előtapasztalattal), akkor le a kalappal, bárcsak velem is így lett volna, ezenfelül mivel én vékonyabb vagyok és nincs olyan seggem mint neki, így nem is elsőre tudtam beilleszkedni, neki meg még ott volt a táncos haverja is protekciónak. Pár hét múlva talán újra tudom kezdeni a táncot, nem szeretnék táncsulit váltani, sajnos helyben és árban ez a legjobb jelenleg nekem. Ha visszamegyek, akkor ezzel a lánnyal egy csoportban leszünk, és van pár srác aki izgatottan ígérgeti, hogy majd eljönnek a "visszatérésemet" megnézni, ami aranyos gesztus lenne. Előre azt látom, hogy majd ezután dupla adaggal kell hallgatnom, hogy Erzsike (nevezzük így) milyen jó. Kedves lánynak mondják amúgy, nem akarok előre ítélkezni mert lehet teljesen jól kijönnénk egymással, viszont kicsit félek, hogy öntudatlanul is bunkó leszek vele a sok összehasonlítgatás és kéretlen megjegyzés miatt, pedig ő közvetlenül semmi rosszat nem okozott nekem, valószínűleg a létezésemről sem tud. És persze akkor én leszek a szemét és hallgathatom, hogy mekkora egy irigy valami vagyok. Tudom elég nyomi a sztori. Megpróbáltam ignorálni a megjegyzéseket, legyintettem hogy "óóó perszeee" vagy másra tereltem a témát. Hosszútávon ez viszont nehéz. Ti mit tennétek a helyemben? Vagy ha volt valaki ilyen helyzetben, hogyan orvosolta?
2018. okt. 16. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj meg ezzel a lánnyal. És döntsd el te magad, hogy érdemes-e utálni. A fiúk véleményét meg szard le.
2018. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!