Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, hogy nem tudom...

Normális, hogy nem tudom elképzelni magam egy fiúval?

Figyelt kérdés

Kicsit félreérthetően tettem fel a kérdést, de nem tudtam a maximális 250 karakteres keretbe belezsúfolni a történetet.

Így hát, tisztázzuk: nem vagyok meleg.

Nehezemre esik elképzelni, hogy egy emberi lény, egy srác megszeressen, és együtt legyünk. Nagyon kevés barátom van, és ez annak is betudható, hogy a legtöbben "furcsának" neveznek. De aki a barátom, az tényleg velem van mindig.

És talán emiatt is szürreális belegondolnom, hogy egy férfi el tudna viselni engem. Nehezemre esik belegondolnom, hogy egy pasinak tetszem, és elfogad úgy, ahogy vagyok, mint külsőleg, mint belsőleg.

Ez normális dolog? Vagy csak a tipikus "kamasz" indokkal betudható ez is?

17/L


2018. okt. 20. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Klisé de majd ha lesz az az ember akkor biztos hogy máshogy fogsz érezni.
2018. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
lesby
2018. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig egyszer biztos lesz ilyen. Hidd el, tapasztalat.
2018. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális, mert még nem tapasztaltál olyat, hogy valaki elmondja ha tetszel neki. Ennyi az indoka. :)


Én amúgy fiú vagyok, és pont a fordítottja a problémám, nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan lány aki nekem tetszene minden szempontból. :D


Milyen értelemben vagy fura? ו×

19/F

2018. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint az utolsónak csak én 20 éves vagyok.
2018. okt. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!