Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van barátság? Mi az?

Van barátság? Mi az?

Figyelt kérdés

Nekem nem vtak még és nem hiszek benne :( Más embereknek van barátjuk?


24/F


2018. okt. 30. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt kettő. Meghaltak. Azóta nem barátkozom. Nem akarom átélni még egyszer.
2018. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a szerelem, csak szex nélkül, és tartósabb is a kötelék. A barátság, ami tényleg barátság, tartós, és örök. Nem érzed, hogy lefáraszt, ha beszélsz vele/vele vagy, tudtok miről beszélni, nincsenek tabuk, tudjátok, hogy mikor akar a másik teret, vagy mertek rákérdezni, hogy kell e neki. Előfordulhatnak nagyobb kihagyások, de ha megint beszélgettek, olyan, mintha nem lett volna semmi ilyesmi. Bármikor fordulhatsz hozzá, mert nem érzed magad tehernek.

Ha az utcára kerülnél, hozzáfordulgatnál, mert nem taszítana el, nincs érdek, nincsenek elvárások egymás felé.

És még részletezhetném, de én a barátnőm iránt ezt érzem.

23L

2018. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van.

Szereted a másikat, bízol benne, jó vele lenni, önmagad lehetsz stb...

2018. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Parkapcsolat, szexualis vonzalom es szex nelkul.
2018. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem több nagyon közeli barátom is van.

Én úgy definiálnám a barátságot, hogy szexuális vonzalom nélküli kapcsolat, ahol a két fél bármit megoszt egymással, bíznak egymásban és önmaguk lehetnek.

17/L

2018. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most 40 éves férfiként is meg vannak a középiskolai barátaim. Annyi hogy én később alapítottam családot, és a gyerekes összejövetelek a feleségeim baráti körével vannak. A titka az, hogy nem kérünk egymástól nagy szívességeket, meg nem vagyunk konkurenciái egymásnak karrierben. Meg soha senki nem pofázott ki semmit sem (tipikusan nőügyek ezek). Az év jó idős felében kb. 2 hetente talákozok velük (tipikusan koncerteken, nyitott helyes sörözéseken), máskor havonta egyszer. De egy szűkebb mag hetente is szervez családi programokat.
2018. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...feleségem...
2018. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van, létezik a barátság, mert látom az ismerőseim között, meg találkozom társaságokkal, akik több 10 éve boldogítják egymást :)


csak nagyon ritka...


találni valakit, akivel barátságban lehetsz, az meg puszta véletlen... nehezebb, mint szerelemre lelni.

Nekem sincsen egy barátom sem.


26f

2018. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!