Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon félek, mit tegyek?

Nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátomnak elég sok követője van instagramon és azzal zsarol, ha elhagyom kiteszi hogy meg fogja ölni magát mert átcsesztem és egy k***a vagyok (nem ölné meg magát,csak azt akarja hogy mindenki utáljon) és erre már volt példa és nagyon sok olyan üzenetet kaptam hogy dögöljek meg meg micsoda egy k***a vagyok, és nagyon félek, és már öngyilkosságra is gondoltam emiatt mert nem tudom mit tegyek és nem látok kiuat..........

2018. nov. 3. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé kamunak gondolom ezt a dolgot..... Viszont, ha mégis igaz lenne, akkor hagyd el minél előbb, nem hiszem, hogy jó neked ez a kapcsolat. 16/F
2018. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyad magadat zsarolni. Aki vakon elítél, és még ilyen primitív üzeneteket is küld, az annyira sötét, hogy a véleménye nem tekinthető mérvadónak. A helyedben megszüntetném a regisztrációmat ezeken az oldalakon, és otthagynám a fenébe ezt az alakot. Egy egészséges kapcsolat alapja a szeretet és a tisztelet, kölcsönösen.
2018. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval lek**vázza a gyerek az instagramon a lányt, aki dobta őt. Oké, nyilván nem esne jól, de ez őt minősíti, nem téged - ezt mindenki látja. Ha egy csöves leköpi az utcán a járókelőket, nem velük van a probléma. Jobban meg kellett volna ismerned, mielőtt összejöttél vele. Ennyi hibát követtél el. Szakíts vele, vállald a következményeket és vedd tanulópénznek. Többé nem követed el ezt a hibát, rendes srácokkal ismerkedsz legközelebb.

Hacsak.. tényleg megcsaltad, átverted, te vagy a ludas és jogosan vádol, és ezért félsz attól, ha kiírja. Ebben az esetben jóval nagyobbat hibáztál és jóval súlyosabbak lesznek a következmények, de ez is átvészelhető. Legközelebb hűséges leszel és nem kerülsz ilyen helyzetbe.

Mindenképp tapasztalatot szereztél, amit kamatoztathatsz a jövőben. Ez a kiút, higgadtan levonni a következtetéseket és tovább lépni. Megszilárdítanak az ilyen esetek, amiktől egyre könnyebb lesz később az élet.

2018. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!