Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az ember elmegy egy diszkob...

Ha az ember elmegy egy diszkoba akkor 99% hogy belé köt valaki vagy valakik? Vagy vannak meg normalis helyek ahol ilyen nem tortenik?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam el kene menni majd mert egy meg sose voltam. Ketto szuz vagyok sose volt baratnom es az internet sem segit. Nem jon ossze semmi. Ugyhogy nem latok mas megoldast mint elmenni egy ilyen helyre. 26F

2018. nov. 4. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezt a megàllapítást?
2018. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy az internet nem segít? Bepötyögöd hogy rosszlanyok pont hú, választasz egy hirdetőt, megtörténik a tranzakció és kész.


De a kérdésedre válaszolva nem, nem valószínű hogy beléd kötnek, csak ha nagyon a tyúkszemére lépsz valami szemétládának.

Viszont 26 évesen szüzen aligha érnél el sikereket egy olyan helyen, ahol az ott jellemzően jelenlévő rbancoknak extra magasak az elvárásaik.

2018. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy kotozkodnek?? Biztosra nem tudhatom hisz meg sose voltam ilyen helyeken viszont akik voltak azt mondjak elofordul hogy verekedni kell surun.
2018. nov. 4. 17:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertelek de hatha akad valaki nekem is. Majd azt mondom volt mar par csajom. Vagy akkor mi csinaljak?? En baratnot akarok nem kvàt.
2018. nov. 4. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőt nem bizonyos helyen kell keresned, nem Pokémonok ezek (a barátnők) hogy csak bizonyos helyeken fordulnak elő.

A tanórán, tanórák között az egyetemen, a munkahelyen szünetben, a buszon, a villamoson, a vonaton, az utcán, normális koncerten, a kocsmában, házibuliban, boltban, könyvtárban, strandon, sportegyesületben, zenekarozás közben, szakkörön és még millió környezetben és helyen találhatsz, nem a hely a lényeg.

2018. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először is szerintem egy kocsmában, vagy hasonló helyen jobban lehet ismerkedni, mivel nem üvölt a zene. Aztán, ha valaki beléd köt, akkor mész és szólsz a kidobóknak. Hidd el azok nem baszakodnak, úgy kivágják a srácot, hogy csak na.
2018. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose kötöttek még belém, pedig sokszor voltam sok helyen.
2018. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!