Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szeretitek ha megkérdezik...

Ti szeretitek ha megkérdezik Tőletek, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Vagy Ti szeretitek megkérdezni esetleg másoktól? :)
2018. nov. 7. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert valójában nem is érdekli a másik felet a dolog:).
2018. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ ki kérdezi.

És ettől függ a válasz is.

Zavarni éppen nem zavar, de tudja általában az ember, hogy kitől őszinte és kitől "udvarias formalitás" a kérdés. A válasz ennek megfelelően: Köszönöm jól. (És egy óvatos) És te?

Normális esetben gyorsan letudható ez a kör, nem kerül semmibe és mindenki lelki békéje megmarad.

2018. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van amikor jól esik, de nem akárkinek öntöm ki a szívemet. De ha valaki számomra fontos ember szeretné tudna, akkor hosszan elmondom vagy leírom neki. 18/f
2018. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Engem nem érdekel, max akkor kérdezem, ha tudom, hogy valamilyen egézségügyi problémája volt. Más pedig, ha megkérdezi, egy "megvagyok"-al elintézem.
2018. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én megszoktam kérdezni másoktól.

Szóval hogy vagy?

2018. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem se zavar, de nem feltétlen válaszolok rendesen. (Attól függ ki kérdezi és vélhetően milyen szándékkal, pl. ha beszélgetésindítás akkor kifejtem 1-2 mondatban.)
2018. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindenkitől megkérdezem, sosem tudhatod, mikor kérdezed valaki olyantól, akinek pont ennyi minimális kedvességre van szüksége. Van, hogy egy mosoly, egy kedves szó vagy egy egyszerű "Hogy vagy?" is elég, hogy az ember ne érezze magát a legutolsó senkinek, aki senkit nem érdekel.
2018. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki kérdezi. Ha egy olyan ember kérdezi, akit nagyon régen nem láttam és látom rajta , hogy tényleg érdekli és emellett jóban vagyunk, akkor örülni szoktam neki. Ha viszont egy olyan ember kérdezi, aki amúgy azért teszi fel a kérdést, hogy legyen valami téma, akkor hidegen szokott hagyni.


Én akkor szeretem megkérdezni másoktól, ha tényleg érdekel, hogy az adott személlyel mi van. Ellenkező esetben, pedig nem érdeklődök iránta. :D


23/F

2018. nov. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Nem igazán, mert utálom a small talkot és tudom hogy csak azért kérdezi mert illik. Én nem kérdezem, csak ha érdekel hogy hogy van az illető, ami viszont elég ritka.
2018. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2018. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!