Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok nőt miért zavar nagyon...

Sok nőt miért zavar nagyon hogy vannak 30-40 éves "kamaszfiúk? "

Figyelt kérdés

Tehát olyan férfiak akik harmincas éveikben is úgy élnek mintha még gimnazisták vagy egyetemisták lennének, abban az értelemben hogy bár van munkahelyük, egzisztenciájuk stb. de szabadidejükben társasági életet élnek, buliznak, hobbijukkal foglalkoznak.


Olyan kifejezéseket használnak velük kapcsolatban hogy ezek a férfiak pl. érzelmi nyomorékok, éretlenek, mamahotel lakók stb.


Nem kellene hogy zavarja őket hiszen könnyedén találhatnak maguknak olyan férfiakat akik kiszolgálják az ő igényeiket.



2018. nov. 8. 08:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Engem meg férfiként az zavar aki ilyenen picsog felnőtt férfiként... Na bumm. Meg kellene tanulni ennyi idősen, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni.


(Azt csak halkan jegyzem meg, hogy aki 30-40 évesen a szüleivel lakik, az minden csak nem komoly egzisztenciával rendelkező férfi)

2018. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek én is.
2018. nov. 8. 08:45
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, az, hogy beszélek valamiről, még jelenti azt, hogy engem zavar vagy számít is nekem valamit.


Igen, aki 35 évesen otthon lakik és húsz éves partiarcnak képzeli magát, az éretlen, minimum. Ám személyesen nem értint, és nem is érdekel. Csak kimondom, amit látok.

2018. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy a hobbijuknak is szentelnek időt minden nap abba mi a baj? Ėn pl kutyázok illetve rajzolok. Naponta tanulunk, sėta továbbajut idő a rajzra is. Van aki naponta fut, van aki motorozik, vagy pecázik. Mellette a családra is jut idő.

Ha nincs semmi hobbi kikapcsolódas hamar meg tud zakkanni az ember. Hiába a gyerekek akiket imad vagy az asszony stb stb. Van aki nem a tvt lesi pihenėskėpp hanem edzseni jar... Ebben semmi kivetnivaló nincs.

A bulizgatas az mas dolog.

2018. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem azokat a nőket, akik ezért megszólnak másokat. Az ugye megvan, hogy nem mindenkinek volt lehetősége kiélni magát 10-en, 20-on évesen?


Szerintem érthető, hogyha valaki utólag beakarja pótolni azt, amiről lemaradt, még mindig jobb, mintha belevágna egy komoly kapcsolatba és 1-2 gyerek meg X év házasság után találná ki, hogy még élni akar és lelépne.


Ha meg valakinek nem tetszik ez az életforma, attól még nem kell megszólni a másikat, hiszen van még sok másik férfi a világon.

2018. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%

Azért nem minden 30-40-es azért lakik a szüleivel mert húdejókedvében ez milyen kényelmes.

Ismerek olyat akinek volt családja, 3 gyereke. Aztán az asszony úgy gondolta, hogy inkább mással kíván élni. A férfi meg mehetett a közös házból, mert a törvény az törvény. A gyerektartás és a hitel mellett baromira nem tudott mást csinálni, mint, hogy 37 évesen hazament a szüleihez.

Ez csak egy példa. Csak azért írtam le, hogy nem könnyű ítélkezni úgy hogy kb semmit nem tudtok valakiről csak annyit láttok, hogy a szüleivel lakik.

Egyébiránt meg azzal értek egyet aki azt mondja, hogy kutyát érdekli ki mit gondol. Mindenki éljen úgy ahogy tud/akar.

2018. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Akikről a kérdés szól, azok nem nők.
2018. nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem zavar.

Fura, ha 40 éves férfi otthon lakik, és nem kéne ilyen pár. Láttam már ilyet, többet is, egyikük sem anyagi okok miatt volt kénytelen otthon élni.

A társasági élet és a hobbi meg nemcsak kamaszokra jellemző, hanem felnőttekre is, nőkre is, nemcsak férfiakra. Ezzel nem tudom, mi gond lenne.

2018. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

"de szabadidejükben társasági életet élnek, buliznak, hobbijukkal foglalkoznak."

Mert mit kellene csinálnia szabadidejében?

Szorongjon és kattanjon be szabadidőeltöltés gyanánt?

2018. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

Jellemzően ez azokat a nőket zavarja, akik 30-as éveik közepéhez tartva is karriernek élnek (közben gyakran 10-20 évvel idősebb sikeres pasasok nem túlságosan megbecsült női), most meg szeretnének egy őket megbecsülő irányítható (azért jól kereső, de nem nagymenő) férjet és gyerekeket. Bosszantja őket az, hogy az erre környezetükből kinézett férfiak (még nőtlenek, gyermektelenek, velük egykorúak, vagy csak pár évvel idősebbek) nem akarnak velük felelősségteljesen megállapodni, hanem simán tudnak szórakozni, fiatalabb csajokat cserélgetni.


Az elvált kisgyerekes csinos nők nem bosszankodnak ezen. Ha sikeresebbek (kevésbé tanult is lehet ilyen, ha pl. fodrászként/kozmetikusként üzlete van) akkor nem kell apukát keresni gyerek mellé, szórakozhatnak jóképű fiatal férfias férfiakkal. Ha meg kell a gyerek neveléséhez apuka, akkor meg összejönnek idősebb pénzes pasassal.

2018. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!