Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok nőt miért zavar nagyon...

Sok nőt miért zavar nagyon hogy vannak 30-40 éves "kamaszfiúk? "

Figyelt kérdés

Tehát olyan férfiak akik harmincas éveikben is úgy élnek mintha még gimnazisták vagy egyetemisták lennének, abban az értelemben hogy bár van munkahelyük, egzisztenciájuk stb. de szabadidejükben társasági életet élnek, buliznak, hobbijukkal foglalkoznak.


Olyan kifejezéseket használnak velük kapcsolatban hogy ezek a férfiak pl. érzelmi nyomorékok, éretlenek, mamahotel lakók stb.


Nem kellene hogy zavarja őket hiszen könnyedén találhatnak maguknak olyan férfiakat akik kiszolgálják az ő igényeiket.



2018. nov. 8. 08:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%
Azért az is durva, hogy nincs job dolguk mint ilyen férfiakkal foglalkozni, nem tudom mit szólnának, ha én is beleszólnék az ő életükbe.
2018. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok és engem nem érdekel ki mit csinál és hány évesen. Ha valaki ennyi idősen is úgy viselkedik mint egy kamasz, az hülye, ennyi. Nem teljesen értem mit jelent ez a "kiszolgálják az igényeimet" szöveg. Egy párkapcsolat ugyanis nem erről szól, talán majd egyszer megtapasztalod te is.
2018. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Hát én főleg olyan kérdésnél olvastam dühös, elítélő kommenteket nőktől, ahol a fickó megmondta, hogy az édesanyja ki is szolgálja, és az milyen kényelmes.


Az tény, hogy tapasztalom ismeretségi körben ezt a jelenséget, amikor a nők-lányok nem fogadják el a barátjuk, férjük teljesen átlagos hobbiját. Általában ezek olyan nők, akiknek semmi érdeklődési körük nincsen vagy csak kevés és társfüggők.


Barátomnak is vannak hobbijai, az egyiket abbahagyta, pedig én direkt kértem az ellenkezőjét. Erre a csapattársai úgy kezelték a dolgot, mintha miattam hagyta volna abba...szóval nemcsak a nők előítéletesek.


Van egy csomó nő, akiknek vannak hobbijaik, harminc negyven évesen is "kamaszok". Azokkal kéne foglalkoznod.

2018. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
14%
"Akikről a kérdés szól, azok nem nők." De, pont ezek a nők olyanok külsőleg általában, mint jó pár itteni férfi álma, hiszen meg akarnak felelni a sztereotipiáknak.
2018. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%

6

Kamu. Ha közös a ház, és elmegy belőle, akkor nem fizet gyerektartást.

Vagy eleve a csajé volt a ház.


A törvény az törvény.

2018. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel ki hogy él.Exem ennél durvább,ő egzisztencia nélkül másnál lakva viselkedik úgy mintha 18 éves lenne 53 évesen.Bulik,nyomi nők,ivászat,szívás,ami belefér a csövön.Minél idősebb,annál inkább nem normális.
2018. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"de szabadidejükben társasági életet élnek, buliznak, hobbijukkal foglalkoznak." - Nem erre használom a mamahoteles kifejezést, minden normális embernek kell a szórakozás, a hobbi, a kikapcsolódás.


A mamahotel arra vonatkozik, aki kinyalatja a fenekét a szüleivel felnőttként is, úgy, hogy egyébként nem szorul rá, hogy gondozzák, mert részben vagy teljesen magatehetetlen egészségügyi okok miatt.


Nézd, én nem fogok felnevelni egy nagyra nőtt csecsemőt, én ellátom magam önállóan, és nekem is vannak hobbijaim munka mellett, amikkel foglalkozom, amik kikapcsolnak, de nem a szüleim nyakán élősködök. Önálló felnőttként önálló felnőtt társra vágyom, ha gyereket akarok, akkor meg majd szülök vagy örökbe fogadok. Háziállatom meg szobanövényem van, de ha egy kapcsolat nekem csak annyit ad, hogy még egy embert el kell látni úgy, hogy én magamat is ellátom, meg dolgozom is, csak mert ő ezt szokta meg, hogy kiszolgálják, és ezt várja egy kapcsolatban is, akkor inkább maradok egyedül, mert többletmunkára nincs szükségem. :-)

2018. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Hemi the killer ***** válasza:
58%

Egyszerűen azért, mert nem lehet őket lehúzni pénzzel, illetve irányítani sem lehet őket, hiszen ha nem tetszik nekik egy nő viselkedése, akkor egszerűen otthagyják.

Ráadásul ebben az esetben válni sem olyan kifizetődő a nőnek, mint egyébként.

Szexuálisan sem vonzók annyira.

Szóval mivel nem izgulnak fel rájuk és kihasználni sem tudják őket, ezért teljesen értéktelenek.

2018. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

Jockey Ewing is az anyjánál lakott a családi birtokon, és némileg magasabb egzisztenciával bírt, mint az ilyen másfélszoba vízórás összkomfortból albérletbe menekült nagy önállóságú senkiháziak.


Kérdező, ugyanezek a nők állnak a legtöbb b_z_zás

mögött is, mert szeretnék mindenáron visszahozni az visszereslábú apukájuk öltözködési kultúráját. Ott rúgják, köpik, alázzák a fiatalosabban kinézőket is, ahol érik.

2018. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Hemi the killer ***** válasza:
48%

19


Ja, meg nehogymár egy férfi jól akarjon kinézni.

Azt csak a nők csinálhatják.

Féltik a szexuális hatalmukat, ennyi.

Mondjuk elég tré dolog, hogy az egyenlőség jegyében egy nő lehet okos, és tanulhat, de egy férfi nem lehet szép, meg nem szépítkezhet, mert az milyen undorító már.

2018. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!