Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon mi lehet ennek az oka?

Vajon mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok BME-re elsőévesként. Másik csoportból egyszer megismertem az egyikkel akivel valamelyest összehaverkodtunk (vagyis sokakkal más más csoporttal) de azok a saját csoportjukban lévőekkel sokkal jobban vannak, vagyis azt akarom mondani h mikor társaságban vagyunk (négy az egyik csoportból, én meg a másik csoportból) akkor csak egymáshoz mondanak poént meg mindenről, de nem jelenti azt hogy teljesen kiközösítenek mert szoktak velem is beszélni elég jól de legtöbbször egymáshoz beszélnek, pl ha mennek valahova pl ki focizni vagy az udvarra akkor egymásnak mondják, de azt látom hogy nem zavarja őket ha én is jövök és szoktunk beszélgetni meg röhögni, de csak az van hogy legtöbbször egymáshoz szólnak. Vajon az lehet az oka hogy ők már egymáshoz szoktak vagy ilyesmi mert én csak 1 hónapja csatlakoztam úgymond hozzájuk mint társaság, és ők már a gt óta iserik egymást. De azt vettem észre hogy más csoportnál is ez van hogy akikkel egycsoportban van azokkal megvannak, de évfolyamtársaikkal ugymond fegyelmezetebbek. Vajon mi lehet az oka? Zárt közösség alakult vagy flegmák vagy mi?

2018. nov. 9. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
És azt is észre vettem hogy más egyetemen is ez van hogy csoportbeliekkel jóban vannak mint a kívüliekkel
2018. nov. 9. 22:46
 2/3 anonim ***** válasza:
A BME-n ha jól tudom most bevezettek egy újfajta tankör rendszert, aminek része az is, hogy csapatépítő játékokat játszanak gólya héten, és a legtöbb órát közösen veszik fel nekik. Gondolom emiatt már össze vannak hangolva, téged meg még nem ismernek annyira. Ne parázz rá, ez valszeg nem a te személyedet minősíti. Légy magabiztos, be fogsz illeszkedni. De ha mégis úgy érzed, hogy bunkón viselkednek veled, akkor keress más barátokat.
2018. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

másodéves vagyok és azt veszem észre, hogy zért a legtöbb embernek a legjobb barátai a saját tanköréből vannak, hiszen velük voltunk az első félévben a gólyahéttől elkezdve a gyakorlatokig mindehol

azonban a második félévtől fellazultak ezek a tankör kapcsolatok, mindenki jóba van mindenkivel

2018. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!