Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudjam meg valakinek a...

Hogy tudjam meg valakinek a nevét, akivel már hónapok óta beszélek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel egy kondiban ahova járok, szoktunk beszélni, de sajnos elfelejtettem a nevét - nem használtam és csak egyszer mondta el talán még hónapokkal ezelőtt.

Ennyi idővel később már gáz lenne megkérdezni, hogy hogy is hívták. Hogy tudhatnám meg mégis mi a neve, valami tipp?

Előre is kösz! :)


2018. nov. 10. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
:) Fülelj, hogy mások hogy szólítják őt.
2018. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnáltasd feledékenységed és kérdezzed meg.
2018. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy írja fel a címét egy lapra, mert akarsz neki valami meglepetést.
2018. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3

Ez nem tudom hol szokás... :D Elkérni a másik címét, úgy hogy még a nevét se tudom...

2018. nov. 10. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérd el a facebook elérhetőségét.
2018. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy mondd neki, be akarod jelölni facebookon.
2018. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott a kondiban biztos más is ismeri, ha figyeled ki ismeri jobban, attól kérdezd meg.
2018. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!:)
2018. dec. 11. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:

"mondd neki, be akarod jelölni facebookon"

Ezt miért kéne előre bejelenteni? Akit az ember tényleg be akar jelölni, azt bejelöli akkor, amikor épp facézik, nem? Egyébként meg azt fogja rá mondani, hogy "jó, jelölj, a saját nevemen vagyok fent", és akkor még nagyobb lesz a ciki... :D

2018. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ha figyeled ki ismeri jobban, attól kérdezd meg" - Így mondjuk simán előfordulhat, hogy ez az ismerőse majd visszamondja neki, hogy "a múltkor az a valaki ott, látod? megkérdezte, hogy hogy hívnak" - és így rá fog jönni, hogy már hónapok óta beszéltetek, amikor még mindig nem tudtad a nevét... :)

Szóval szerintem a legjobb, ha fülelsz, hogy mások hogy szólítják. Ha viszont nem ciki, ha megtudja, hogy nem tudod a nevét már hónapok óta, akkor egyenesen kérdezd meg tőle.

2018. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!