Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viszonyulsz, ha valaki...

Hogy viszonyulsz, ha valaki érzelmileg zsarolni akar?

Figyelt kérdés
Ez a leggusztustalababb dolog,amit valaki tehet a másikkal. Mit kezdesz vele,ha olyan mondatot hallasz,ami erre utal?

2018. nov. 11. 13:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem volt ilyen, soha senki nem akart érzelmileg zsarolni, én se tudok senkit érzelimleg zsarolni, nem tudom elég kényelmetlen lehet, de, ha mégis ilyen náci vezényszavakat, vagy megoldókulcsokat, akció reakció műveleteket tanulnék meg és erőltetném, ha valóban nagyon durva volna
2020. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Aki valamilyen formában érzelmi zsarolást mer használni, az számomra kuka.


Amikor naív voltam, figyelmeztettem a mihez tartásra, s megmondtam:

Csak gyenge ember süllyed le érzelmi zsarolásra.


Az ilyen dolgokkal számomra csak elássa magát a másik ember.


Mostanra határozottan kimondom, hogy nem tűröm az ilyesfajta gyengeséget.


Számomra alapból ott kezdődik bármilyen kapcsolat, legyen az barátitól a párkapcsolatig:

Egyenlő fél

Tisztelet

Őszinteség

Tartás

Gerinc

Adok-kapok elv.


Bennem az érzéseket is képes 180°ba megfordítani olyan viselkedés s verbális megnyilvánulás, amivel elássa magát a szememben a másik.


Képes az agyam szelektálni az illetőt, ha olyat tesz.


Ez az évek alatt alakult ki, amikor még naív voltam és csalódtam, hátba szúrtak...


Mára elég sok mindent tapasztaltam, megfigyeltem, tanultam azokból és megtanultam az arcelemzést, kommunikációt, legonkább a nonverbálisat.


30perc beszélgetés után 80%-ban kielemezem az ember személyiségét.


Leszelektáltam a negatív, rossz mentalitású, alacsony EQ, IQ- val rendelkezőket.


Számomra egy nagyon kellemes ismeretségi kör alakult ki és jobban érzem magam.


+ Sokat segít üzletelgetésben, ügyfeleknél és új alkalmazott felvételekor is.


Le kell rázni az olyat, aki akar valamit és azt csak érzelmi zsarolással hiszi azt, hogy megoldja.


Volt olyan ex, aki házam előtt hisztizett, öngyilkossággal fenyegetőzött.

Hidd el, az esetek többsége nem képes az öngyilkosságra, csak önsajnálat egyik formája...


Az a balf∆sz meg leejtette kést a lábába...

Nyivákolt...

Ráhívtam mentőt, a tököm fogja dédelgetni, a sürgin haverom meg megtudta ki a srác.


Gyerekek...🤣 Ott bent is mondogatta meg akar halni, hogy nem akarom őt...

Így? Ilyen állapotban? Akárhogy támogattam semmi nem motiválta... (Bolond voltam, hogy hittem szavainak, hogy milyen "célokat" akar elérni)


Mások meg meg is mondták, hogy fél karjukat adnák értem.


No ismim vállon fogta a srácot s belekezdett a dumájába:

"Figyi haver, igazad van, haljunk meg a πcsába. Nem is tudom minek vagyok itt, túlhajtott meló, nincs nő..."

Lökte a dumát, közbe elő vett 2 tűt.


"Gyere vérezzünk el, egy kellemes halál"

🤣🤣

Beszúrta magának a tűt.

Az exem lesápadt ...


Már nem akart meghalni 🤣🤣🤣🤣🤣


Ennyit erről...


Dobd el az olyan embert, aki nem tud egyenlő emberként kezelni s érzelmileg akar zsarolni.


Gondolj bele:

Minek gondolkodsz, hogy mit csinálj vele?

Te törődj vele úgy, miközben ő bele se gondol veled mit tesz?!

Lesz∆rja ... Önző...


Akkor te miért ne legyél az?



Mit csinálj ha ilyesmire utaló dolgot mond?

Te is zsarold vissza, hogy érezze mit csinál.

Pl "mégegy ilyet hallok, nem leszel ember se a szememben"

2020. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
47%
Atya ég utolsó, a gondolataid is olyan kuszák, mint amit írtál?:D
2020. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal megszakítom vele a kapcsolatot. Undorító egy dolog.
2020. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
En nem csak olyan durva dolgokat sorolnek ide mint szakitaskor az ongyi leszek. Pl: Ha nem adod meg a jelszavad akkor nem is gondolod komolyan, hiszen egy par vagyunk. Ugyanez kozos kasszara. Kapcsolatban minden kozos kell hogy legyen. Ha nem engeded a szajba elvezest nem is szeretsz. Ezekrol mind hallottam az eletben baratoktol ,ismerosoktol. Sokan alarendelodnek ilyen helyzetekben.
2020. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
#25 *családban
2020. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, mert tudom, mi játszódik ilyenkor az elméjében, ezért megnyugtatnám valahogyan. Ha nem sikerülne, akkor a családtagjainak szólnék a történtekről.
2020. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Megszoktam mondani kerek perec, hogy "Ne akarjál már érzelmileg zsarolni." De nem foglalkozom vele úgy különösképpen.
2020. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

En hiaba mondtam

Ez a "biztos nem szeretsz, mert hanyagolsz"-dumài (amikor nem hagytam hogy energiavampirkent ram tapadjon), meg "a bnöid fontosabbak en nem szamitok",ha havonta csak egyszer mentem is el velük, es folyamat ilyen lecseszéseket kaptam, szeretet helyett..,aztan a belsö feszkoja/ezek miatti haragja miatt elkezdett masok elött elhordani engem, hogy egy erzeketlen szemét ember vagyok, aki öt lesz.rja, es még ö az àldozat es mindenkinek öt kell sajnalnia, es ha beteg is voltam hirtelen neki lett nagyobb baja mindig, kb az x edik ilyen alkalommal mikor én magyarazkodok az miatt hogy eletem is van, nem csak ö, es folyamat bünösnek kellett ereznem magam, hogy de ö milyen kedves segitökesz es en ezt teszem vele, (mert bocsanat, de élek is, ember is vagyok, es nem csak az ö szorakoztatoja), az tette fel az i-re a pontot, hogy mikor nem tudom hanyadjàra kaptam azt mikor felhivtam azzal hogy van mit csinal, talalkozunk e fagyizunk e, hogy lecsesz, hogy eddig miert nem hivtam(egyik héten nem hivtam csak a következön), miert nem vettem fel,màr meg sem ismeri a hangom, meg stb dràmàzàs, akkor tettem le UTOLJARA a telefont ugy hogy en soha a bü..s életben nem fogok vele többé beszelni talalkozni.

Persze pàr külsös szemében még mindig én vagyok az aljas szemét. Hàla neki.

2020. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

*Szoval en folyamat lecseszést szidalmat lehordast kaptam a szeretet nevében töle. Hogy ö mennyire szeret.

Hàt nekem ez minden, csak nem szeretet hogy en folyamat le vagyok szidva. Es utàlkozuk.es elhord. Ha fagyizni is hivom.

2020. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!