Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány nem jött el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem jött el a randira, érdemes még foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Két randink is lett volna, de egyikre sem jött el. Még csak nem is szólt, hogy nem jön, szóval várhattam feleslegesen, sőt még be is kellett utaznom miatta. Érdemes ezek után foglalkozni vele, vagy csak szórakozik?

2018. okt. 5. 10:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű? Nem akart elmenni. Engedd el, mert egy köcsög.
2018. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De ilyet miért kell csinálni? Én nagyon vártam. Akkor legalább az első eset után ne ajánlott volna másikat...
2018. okt. 5. 10:20
 3/24 Bakos G. Bence ***** válasza:
93%
Kedves kérdező! Egy elképesztően lelketlen lánnyal hozott össze a jó sorsod, aki annyit nem érdemelne meg, hogy a WC-t kitakaríthassa utánad! ;) Ne legyél szomorú miatta egy pillanatig sem! :-)
2018. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Hidd el barátom nem vagyok fiatal már és ha én mondom, hogy nem akkor érdemes megfogadnod, hogy innentől kezdve tiltod, blokkolod valamint fagyasztott menyéttel állba b*szod ha találkoztok legközelebb.
2018. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem fogok többet vele beszélni. De azért ez az egész nem tett túl jót az önbizalmamnak. :( Eléggé megalázva érzem magam.
2018. okt. 5. 11:34
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmad helyre áll, amikor megérted, milyen szerencsés vagy, hogy nem hálózott be egy embertelen némber.
2018. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, ha egyszer nem megy el, arra még azt mondom, hogy oké, de ha már a másodikat is offolja minden szó nélkül, akkor jobb döntés inkább szarni a fejére, hiszen láthatóan nem vesz komolyan, így ebből semmi tartós nem lenne.
2018. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Bakos G. Bence ***** válasza:
100%
Az ember életében nincsenek véletlenek, tapasztalatból mondom. Lehet, hogy 10 perc után futva menekültél volna a csajtól
2018. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De annyira jól elbeszélgettünk, képeket is látott már, azt mondta jól nézek ki, én nem értem ha minden jól megy, akkor se sikerül semmi. Nem értem mi a baj velem.
2018. okt. 5. 12:54
 10/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk azóta nem is válaszolt, de lehet jobb is így. Szerintem lennék olyan hülye, hogy bedőlnék neki.
2018. okt. 5. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!