Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is haragot éreztek felnőttk...

Ti is haragot éreztek felnőttként, hogy nem volt fiatalkorotok? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát olyanokról van szó, akik nem voltak bulikban, nem volt barát, haver, otthonülős volt.

Én nagyon megkeseredett, kiégett lettem, nemrég láttam egy bulizós filmet (Plus One), amiben vannak szép lányok és szex stb. Konkrétan irigykedtem rájuk, és a film nézése után még kiégettebb lettem... Azokat az időket már semmi se hozza vissza...



2018. nov. 19. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Haragudni csak magadra haragudhatsz esetleg. Miért kéne másra? Tehetnek a nők arról, hogy nem mozdultál ki?! Te döntésed volt. Akkor ezt láttad jónak. Ha ez így most nem jó neked, fogod magad és eljársz szórakozni. A többi meg majd alakul.
2020. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy a filmekben a partyzas jol nez ki, mert mindenhol full jo nok ertelmes (ertelmes alatt azt ertem h minimalis szinten kommunikalni kepes) vagy vicces emberek vannak az nem jelenti hogy az elet is ilyen. Tegnap a szomszedban 17 eves gyerekek uvoltozve enekeltek az Egy két há ... Anyad kezdetu dalt (en ereztem kellemetlenul magam mert tudom h mi is csinaltunk hasonlo hulyesegeket), amikor legutobb szorakozni voltam a szorakozo helynel a biztiorok vertek egy 25 eves reszeg allatot, a helyre alig lehetett bejutni, a pia es a zene minosege, az emberek alkoholittas szemelyisege nem az ami a filmekben latsz, a valosagban nem lesz mindenki vicces sot a tobbseg csak a feszkot megy levezetni amibol az sul ki h ordenare modon viselkednek. Vannak jo emlekeim is de hidd el nem maradtal ki semmibol a bulik miatt, nem emiatt nincs nod ami valoszinusitem a legnagyobb problemad, voltak osztalytarsaim akik enelkul is szereztek baratnot es olyanok is akik jottek mindig es sose volt meg egyejszakas kalandjuk se.
2020. jan. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

En a sok tiltàs miatt meg ha egyszer elengedtek mindig mindent ugy éltem meg mintha csak egyetlen napom lenne az életben, egyetlen dobàsom megismerni a pàrom, igy olyan ereszd el a hajam partykat csinaltam (drogok bünözökkel, konzummelok)kb mint a màsnaposok c film. Csoda hogy nem ülök a sitten ès nem gyilkoltak még meg. Ha volt baràtom egyàltalàn, nekem ö az egesz életet jelentette mig en neki semmit.mindenben mindig tulpörögtem, tulzasba vitt erzelmek, kapaszkodas màsokra(mivl tiltasok miatt barataim sem voltak igy aki szembejött es lehetett vele fejest ugrani barmibe, ö volt a minden egyböl), mint akinek valoban csak egyetlen hétvégéje/honapja lenne az egèsz èletböl élni.

Visszaemlékezve is, csoda hogy tulèltem, irto nagy veszélyekben voltam, hatalmasakat kockaztattam, szerintem örangyalom is van.


Nem tudom ha nem tiltottak volna es a bulik haverok ha nem mentek volna nekem ritkasàgszàmba es igy nem jelentettek volna csak sima szokasos napokat, az antiszoc életem mellett, akkor normalis uton jàrtam volna e.


De ha nem tesz semmit az ember, az tèny hogy nem is lesz senkije. De mai napig kilogok mindenböl. Egy lightos cèges buli nekem mai napig formalis muszaj tarsasàg csak. Es nem tud több lenni. Nem tudok beilleszkedni.

2020. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
# 10 Ha kuldod a linket.En feliratkozok.
2020. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Olyan valamit hiányoltok, amit nem biztos, hogy kellene.

18-22 évesen időnként elmentem barátokkal szórakozni (annak ellenére, hogy amúgy zárkózott típus vagyok és voltam). Ilyenkor szokásos volt, hogy ittunk, berúgtunk. Csináltunk is néhány hülyeséget.

Én meg azt mondom, hogy jobb lett volna ilyesmi helyett normálisan tölteni a időt a társasággal. Azt vettem észre, hogy a többség csak azért bulizott, mert "menő" és mert be lehet rúgni. Még a becsajozás sem érv a bulizás mellett, mert senki nem bulizás alatt szerzett barátnőt, hanem az élet hozta nekik úgy, munkahelyen, évfolyam társak között, vagy az utcán botlottak bele a leendő párjukba.


A bulizós filmek, mint a kérdésben említett, vagy mint a klasszikus Amerikai Pite filmek, csak filmek. A valóság más. Még az amerikai bulik sem olyanok, mint a filmeken.


Nekem ezt jelenti, hogy nem volt fiatalkorom:

Nehéz gyerekkorom volt a családom (és baleset, betegség) miatt.

2020. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!