Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Offline is megfigyelhető,...

Offline is megfigyelhető, hogy a nők újabban a náluk fiatalabb (esetleg velük egyidős) férfiak személyében keresnek társat?

Figyelt kérdés
Nézegettem társkereső oldalakon sorban a nők adatlapjait, miközben azt láttam, hogy a legtöbb nő a saját korával bezárólag keres férfit. Például a 25 éves nők 18-25, 30 éves nők 25-30, 40 éves nők 30-40 év közötti (és így tovább) férfit keresnek. Ez offline is így működik? Vagy az online keresés nagyobb kínálata miatt gondolják, hogy akkor már keresnek egy fiatalabbat? Csak mint társadalmi jelenség érdekel.

2018. nov. 28. 11:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

3as vagyok.

Én is inkább az ellenkezőjét látom, igaz nem vagyok fent ilyen társkeresős oldalakon, nem hiszek a netes ismerkedésben.

Én majdnem 40 éves nő vagyok, azt látom, hogy a huszonéves korosztály majdnem ugyanannyira érdeklődik mint a korombeliek vagy idősebbek. De lehet ebben az is benne van, hogy kb 10 évvel fiatalabbnak tűnök. Viszont a 40 feletti férfiak hajlamosak nagy érdeklődést mutatni a huszonéves lányok iránt, sokan ilyenkor lesznek őrült szerelmesek és elhagyják a nejüket akikkel mondjuk már 20+ éve együtt vannak. Ilyet is láttam a környezetemben, nem is egyet. Persze a legtöbb pofára eséssel végződik, ahogy a huszonéves lányok esetében is, akik idősebb pasi után futnak.

A nők korban lefelé 3-5 évet "engednek", felfelé sokkal többet. Férfiaknál meg pont fordítva alakul ez, főleg ahogy egyre idősebbek lesznek.

2018. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Igen, a férfiaknál is vannak furcsaságok. De a férfiak esetében ezen a területen nem sok változás van, vagy ha van is, akkor sokkal lassabb.

Van különben egy férfi ismerősöm, akinek 40 évesen lett egy nagyon szép 20 éves barátnője. Néhány év múlva a férfi szakított a nővel. Szerintem a férfiak is rájönnek idővel, hogy nekik sem jó a mondjuk 20 év korkülönbség.


Mellékesen abból a szempontból is érdekel ez a téma, hogy mi lehet az oka annak, hogy egyre több az egyedülálló (nemhogy nem házasságban élnek, de párjuk sincs). Lassan már a társadalomm fele egyedülálló lesz. Lehet, hogy nem jó megfogalmazás, de úgy tűnik, hogy a két nem igényeinek halmaza egyre kevésbé metszi egymást.

2018. nov. 28. 12:51
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint az én adatlapomat nem láttad. Nálam az életkoromhoz képest -4/+4 év van beállítva.
2018. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

11-es vagyok (3as)

Egyedülálló vagyok, egy nem olyan rég történt sajnálatos esemény miatt úgy néz ki ez hosszú időre így is marad. Nem bánom, élem az életem. Akivel szerettem volna élni az nem akarta ugyanezt, csak azért meg nem fogok összeállni akárkivel, hogy elmondhassam: van valakim. Az előítéletek sem érdekelnek.

2018. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%
Ha vele egyidös az nem gáz. Van aki egyetemen stb ismerkedik meg és lesz együtt... A fiatalabbat azért keresik mert jobb a fiatal pasi szexre mint idösebb társaik! 40 éves elvált nö vagyok és a barátom 26 éves. Ex férjem 47 éves volt, kb 41-42 éves korától kezdett romlani a teljesítménye.. Nem is adott magára, elhízott stb... Szóval még egy ilyen nem kell kösz... Most jól érzem magam mert az én teljesítményem nött és megkapom ami kell! Nem tervezek házasságot se...
2018. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

15

Nekem pont az ellenkezoje a tapasztalatom. A huszoneves azt se tudta mit kezdjen velem az agyban, egy 52 eves pasival meg a legjobb a szex a vilagon, nala jobb szeretom az eletben nem lesz az biztos. Igaz o nem dagadt.

2018. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk a 15. válasz fordítottja van. Exasszony és én 40-esek vagyunk. Elhagytam mert 40 éves korára elhízott, a teste már nem kívánatos petyhüdt, a lehelete folyton kellemetlen lett. Rendszeresen futok. Exasszony semmit nem sportolt. A fő válóok az elházisárkányosodása volt. Nem kívántam már se testileg, se lelkileg. A közös gyerek már elég nagy lett, hogy megértse a válást.

Lett utána egy 27 éves új feleségem. Együtt sportolunk. Már a gyerekünket várjuk. Az exasszony beújított magának egy 27 éves kriplit. Direkt 27 éveset, mert majd ő megmutatja. Amikor a fiatal feleségem meglátta a kriplit, halkan odavetette nekem hogy bottal nem babrálná meg. Megváltás lehetett szegénykének az exasszony. Egész addig nőt csak szexfilmben láthatott a kripli.

2018. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha annyira boldog lennél a 27 éveseddel, nem szidnád az asszony új párját :D
2018. dec. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam. Körülbelül fél éve vagyok fent több párkeresőn is és sorra a nálam jóval idősebb nők érdeklődnek. A velem egyidősek, fiatalabbak abszolút nem. A koromhoz megfelelően nézek ki.

Volt egy nő aki részben ismerősöm az ilyen oldalakon és megkérdeztem tőle hogy ez miért olyan trendi manapság és ő azt mondta hogy (ő negyvenen éves) azért választ fiatal pasikat mert jobban bírják a dugást. Nem ezekkel a szavakkal de a lényeg ugyanaz.

2018. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
@19: A 40 éves nőhöz való férfiak nem nem bírják a tempót, hanem már nem találják elég vonzónak azt a nőt. A fiatalok, ha nem tudnak a korosztályukban barátnőt szerezni, akkor az idősebbekhez fordulnak. Vannak nagyon vonzó 40 éves nők is, őket nem szokta otthagyni a férjük, annak teljesítményével sincs problémájuk.
2018. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!