Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Offline is megfigyelhető,...

Offline is megfigyelhető, hogy a nők újabban a náluk fiatalabb (esetleg velük egyidős) férfiak személyében keresnek társat?

Figyelt kérdés
Nézegettem társkereső oldalakon sorban a nők adatlapjait, miközben azt láttam, hogy a legtöbb nő a saját korával bezárólag keres férfit. Például a 25 éves nők 18-25, 30 éves nők 25-30, 40 éves nők 30-40 év közötti (és így tovább) férfit keresnek. Ez offline is így működik? Vagy az online keresés nagyobb kínálata miatt gondolják, hogy akkor már keresnek egy fiatalabbat? Csak mint társadalmi jelenség érdekel.

2018. nov. 28. 11:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A férfiak rövidebb ideig élnek, emiatt logikusabb is lenne fiatalabb férfivel kapcsolatban lenni.
2019. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Fiatalabb nőknek sokkal könnyebb párt találni, felesleges társkeresőzni. A korhatár meg sokszor úgy van, ha pl. egy 28 éves lány korabeli srácot szeretne érthető okokból akkor csak a 24-30 korosztály van, nincs kisebb egységekre bontva.


Nem mintha a 28 idős lenne, csak a példa miatt írtam.

2019. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#22 ezt sose értettem fiatal nőként se, miért mondják, hogy fölösleges társkeresőzni. Akkor hol lehet ismerkedni egy nem túl bulizós fiatalnak, ha az osztálytársak nem jönnek be, amiket meg itt szoktak javasolni ("könyvtárban majd odamegy hozzád") nem működnek?
2019. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ja lehet, csak magamra gondoltam, amikor 22 voltam, lehet inkább személyiség kérdése mint kor, nem tudom.


Mondjuk nekem soha nem volt központi kérdés a párkapcsolat, vagy fontos.

2019. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%
Azt is érdemes megnézni, mikor regisztrált az illető a társkeresőre. Mert van, hogy nekem is fura, hogy egy 28 éves férfi csak 22-27 közt keres, aztán közben fenn van már három éve, és ezt még 25 évesen írta be.
2019. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Furcsa,hogy azt írod,hogy ,esetleg a velük egyidős férfiakat keresik".Az lenne a teljesen normális szerintem,ha azonos korúak.Azonos korban nőttek fel,azonos rendszerben,azonos divatban és múlttal.Az lenne szerintem a legideálisabb,ha egyformák és nem alá-fölé rendelt viszonyban vannak.Persze vannak fiatal lányok,akik szeretik az apukás biztonságot és gondoskodást és vannak fiúcskák akikszeretik a mami által nyúltott biztonságot,kényelmet és vannak nők akik a szexre hajtanak és bizonygatrni akarják maguknak,hogy olyan fiatalok,mint a fiatalabb párjuk (szerintem ezzel fiatalítják magukat.Férfiakra meg pláne jellemző), de nem ez lenne a normális.Ráadásul a férfiak átlagéletkora alacsonyabb,nem kellene,hogy idősebb legyenek a nők társaik. Én személy szerint -4 + 6 évet tartok magamnak ideálisnak,de az első párom +3 volt a második meg +7.Így alakult. Volt egy -5 évvel fiatalabb is,de ő hamar megunt. Kicsit zavart,hogy fiatalabb,mert anyum +8-volt apuhoz képest és mindig mondt,hogy fiatalabbat ne válasszunk,mert mindig banya leszel még ha csak 30 éves vagy,akkor is. (anyu 28 volt apu meg 20 amikor összeházasodtak)
2019. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!