Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálnak a nők ha miniszo...

Miért utálnak a nők ha miniszoknyában járok?

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok fázós. Sőt 17 fokon még a fűtést se kapcsolom be. Gyerekként is arról ,,ábrándoztam'' hogy bárcsak nyári ruhákat hordhatnék késő ősszel is, vagy esetleg télen ha olyan idő van. (budapesti vagyok), úgy vettem észre, hogy a nők nagyon utálnak, legalábbis amilyen tekinteteket kapok tőlük, miért, vajon?
2018. nov. 28. 17:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem utálnak csak azt hiszik nem vagy komplett és azért néznek furcsán rád :D


Én sem vagyok fázós, ezért gyakran van, hogy térdgatyában- pólóban rohangálni mikor más már pulcsit húz és ilyenkor látom, hogy az emberek ilyen "nem normális ez a nő" fejjel néznek 😄

2018. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
44%
Irigyek
2018. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Mert férfi vagy?
2018. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, és nő

vékony magas alkat, ha esetleg erre is rákérdeznétek majd :)

2018. nov. 28. 18:11
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
szerintem meg csak beleképzeled. én ha látok egy ilyet mikor sétálok valakivel, csak röhögünk egyet a háta mögött hogy jesszus ez de hülye (tökmindegy hogy te konkrétan érzed e a hideget vagy nem, attól még ugyanúgy beteg leszel/lehetsz), meg felidézzük a mondást, miszerint "három állat nem fázik a hidegben" (gondolom tudod melyik a harmadik). de ettől függetlenül se nem utálunk, se nem vagyunk irigyek (főleg meg ha magas is vagy, a legtöbb nő nem szeretne létra lenni). Azért mert normálisan télen téli ruhába, nyáron nyári ruhába járunk, még nekünk is lehet jó alkatunk, lehetünk nálad szebbek, akármi. szóval ha esetleg kapsz ilyen olyan tekinteteket, az nem utálkozó (szerintem kicsit sokat képzelsz magadról, és azt hiszed hogy mindenki irigy rád 😒), hanem max az "úristenezdehülye" nézés. 🤷🏻‍♀️
2018. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem utalnak és irigykedni se irigykednek. Én nagyon fázos vagyok de van hogy felveszek egy hosszabb szoknyát harisnyával hosszú szárú csizmával. Viszont ha valaki elsétál mellettem miniszoknyaba úgy h mindenki máson kabát van , ne mondja már h nem fázik.
2018. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Ne is törődj velük!

Engem is sokszor megszólnak, mert kifestem a szemem, rúzst használok, és sokszor szoknyát veszek fel inkább, mint valami farmert..

Sokkal jobban áll nekem, nem is értem, hogy ez másokat miért zavar annyira, ezt mára betudtam irigységnek, nem lehet mindenkinek olyan jó alakja, mint nekem.

Mikor megkérdezik, akkor pedig szimplán annyit mondok, hogy nekem így kényelmes, és az sem zavar, ha néha kilibben a tököm.


33F/Béla

2018. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Féfiként én is látom, hogy nézik a visszafogottabb nők az ilyen csajokat, de ebből kb. azt olvasom ki. "basszus, mennyire szánalmas egy igénytelen p i c s a, hogy inkább folyamatosan felfázik és inkontinenciazavarral éli majd le az egész életét, csak hogy most a pasasok megbámulják".
2018. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Én is mindig megnézem az ilyen csajokat, de nem azért mert utálom őket, hanem mert nem fér a fejembe, hogy nem fagynak meg, és hogy nem félnek a felfazas szövődményeitől. Én is szeretem a szoknyát, szeretek csini lenni, de egy ponton túl az egészség fontosabb. 26/N
2018. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak beképzeled, hogy utálnak... Én farmerban, pulcsiban, kabátban, sállal stb. is fázom, erre valaki elsétál mellettem egy miniszoknyában... Hát most szerinted ezt hogyan ne nézzem meg? Én is megnézem az ilyeneket, de nem vagyok se ronda, se irigy és nem is utálom az illetőt. Még az sem biztos, hogy hülyének tartom, mert mindenkinek más a hőérzete meg mást kedvel stb., de azért télen vagy legalábbis hidegben nekem is kikerekedik a szemem és nem értem az egészet... Én sem csak nyáron hordok szoknyát, mert vannak vastagabb ruháim meg harisnyáim is, de azért eszembe nem jutna télen felvenni egy miniszoknyát, mert az szerintem már túlzás. Nevetségesnek, nem odaillőnek tartom és az ilyenekről mindig az jut eszembe, hogy csak mutogatni akarják magukat... Attól még ugyanúgy lehet valaki szép és csinos, ha normálisan felöltözik az időjárásnak megfelelően.
2018. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!